Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Atman AT F104 iç filtre uygun mudur?

ata12

Altın 1 Üye
mailto:/urun_detay.aspx?kat=0&urn=2836
bu filtre 100 litrelık (60x40x40) yeterlı olucakmıdır ?

hayır yeterli olmaz bu kadar para verecegine biraz daha üstüne koyup dış filtre alabilirsin lifetech ve jebo nun dış filtrelerine bak

Cvp: Atman AT F104 iç filtre uygun mudur?

dış filtre daha mı iyi

pardon şelale filtremi daha mı iyi

şelale 500 lt basıyor bu 2000 lt neyını beyenmedıgınızki

Hepsi farklı alanlarda çalışan ürünler. Yine de içlerinde en kapsamlısı dış filtredir, fakat tek başına bir çözüm olarak kabul edilemez.

Google'da "iç filtre/dış filtre/şelale filtre farkları" diyerek bir aratın.

aratmaya gerekn yok bılıyorum o filtreyi enayi gibi internetten almıcam tabıkı bizim kemeraltında 30 tl sadece göstermek istedim sonrada öbür köşesine bunu alıcam
mailto:/ev-dekorasyon-bahce/atman-selale-filtre-hf-600-57581756

ata12' Alıntı:
aratmaya gerekn yok bılıyorum o filtreyi enayi gibi internetten almıcam tabıkı bizim kemeraltında 30 tl sadece göstermek istedim sonrada öbür köşesine bunu alıcam
mailto:/ev-dekorasyon-bahce/atman-selale-filtre-hf-600-57581756

Ben filtreyi değil, sizin sorduğunuz soru olan "aralarındaki farklar neler? hangisi daha iyi?" sorunuza cevap olarak yazmıştım, ben filtre de tavsiye etmedim hangi filtreyi kastettiğinizi de bilmiyorum.

Fakat üslubunuz biraz yakışıksız kalıyor.

kusura bakmayın kafam biraz karışıkta

Aynı ölçülerde akvaryumum var. Bencede uygun bir dış filtre uygun olur. Eğer şelale alırsanız bir iç filtrede gerekir. Ama kanımca iç filtre tek başına yeterli olmaz.

Dış filtre ile biyolojik döngüde sağlayabilirsiniz. Şelale filtre ile de kısmen bunu sağlarsınız. Bu akvaryum boyutu için iyi olur.

Geri