Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Eurovision 2012 Can Bonomo Love Me Back

Cvp: Eurovision 2012 Can Bonomo Lov Me Back

Ben Erol Köse gibi Hadise'ye obez diyenlerdenim vallaha :D

_Emre___' Alıntı:
Ahahhaha :D tabi hoşuna gider kimin gitmezki xD :D <3 ben sesini ve fiziğini seviyorum ne giyse yakışıyor ama son zamanlarda ağzı kemçikleşti :D

Aynı kafadanız desene :D

Gazoz: Biz diyoruzki erol köse ve onun arkasından hadiseme laf söyleyenlere boş teneke çok yankılanır :D
Fırat: Dimi aynı kafadanız :D :D xDDD

Tabii verdiği frikikler sonrası ortaya çıkan selülitleri saymadan olmaz :) Neyse fazla abarttım sanırım :D Anti hadiseyim,size uymam dostum :D

gazoz' Alıntı:
Tabii verdiği frikikler sonrası ortaya çıkan selülitleri saymadan olmaz :) Neyse fazla abarttım sanırım :D Anti hadiseyim,size uymam dostum :D

Hadi ama hadisenin güzel olduğunu sende biliyorsun :D

gazoz' Alıntı:

Kıskanmayın hadiseyi o sizden daha güzel diye :D sanane ki selülitinden kızın :D sendede var herkeste var ama yüzüne vuruyorlarmı ^^

oo ben konudan çekildim herkeze iyi akşamlar :D

Oha Emre sende de var he? Bak buna çok iyi laf yapardım dua et forumdayız :) SElülitin ne olduğunu bilmiyon bari hakkında konuşma herkesde yok :D Kızın suratı güzel tamam ama suratından aşağısı fıs.Tabii güzellik görecelidir :)

O Doğru bak
Selülit kanıtı 1

mailto:
mailto:/resimler/hadise-kirmizi-bikinisiyle-yakalandi-297353.jpg

konu bayağı yanlış bir yöne kaymış ama ben Can Bonomo'nun şarkısı hakkında yorum yapacağım. Yarışmaya katılacağı şarkı belli olan ülkelerin şarkısını dinledim, dinlediğim on şarkının en az beşinde de aynı sound. Türkiye farklılık yaratacak diye düşünüyorum. İngilizlerin soğuk tavırlarındansa Bonomo'nun zıplama koreografilerini yeğlerim. Herkes kendini seçici olmak zorundaymış gibi hissediyor. Bu bir yarışmaysa ve bunun amacı eğlenmekse ben Bonomo'yu dinlemekten de desteklemektende keyif alırım.

Can Bonomo tarzı itibarı ile zaten pek haz ettiğim bir adam değil. Gerek kıyafeti, gerek şarkı aranjmanları bana göre vasat. Ne iyi ne kötü bir adamın bu yarışmaya katılması zaten şaşırtıcı ama şöyle bir şey var yıllardır ciddiye alamadım gitti şu yarışmayı. Kim kazanırsa zaten umurumda olmayacak çünkü Eurovision'da ne yazık ki müzik yarışmıyor. Siyasi ve politik konumlarına göre oylar dağılıyor ülkelere.

Neticede vasat bir şarkı, nakarat havada kalıyor, eksik kalmış sanki, bir cümle falan daha olsa oturacak gibi. Umarım derece alır. Lordi'nin birinciliğinden sonra benim Eurovision ile işim bitti. O gece kadar muhteşem bir gece yaşayamadım ne yazık ki :)

Cvp: Cvp: Eurovision 2012 Can Bonomo Lov Me Back

Bence şarkı gayet güzel olmuş. Ama kişiden kişiye değişir tabi bu görüş. :rolleyes:

Geri