Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Hepsiburada %40 petshop indirim kaçırmayın !!

Azman

Elmas 4 Üye
Eheim 2008

Tetra tec 600 plus

Eheim Karbon

alabildim çok ucuz fiyata hepsi 220 lira tuttu site şuan çöktü kaçırmayın derim turtle bank almak isteyen large 80-90 lira civarına geliyor.

mailto:/J2QXao.jpg

Eheim Jager 200w 48.62 tl ye geliyor ısıtıcı lazım olan kaçırmasın

Acaba neden kampanyalarda goremiyorum indirimleri?Urun bazinda mi?

Cvp: RE: Hepsiburada %40 petshop indirim kaçırmayın !!

berrakerkin' Alıntı:
Acaba neden kampanyalarda goremiyorum indirimleri?Urun bazinda mi?

Petshop kısmına girin ortada seçili ürünlerde %40 logosu var ordan hangi ürünlerde olduğunu görürsünüz.

Bizim için alınabilitesi olan ürünleri listeliyorum;

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mobil tarayicimdan sanirim,laptoptan bakmak lazim.

Tesekkurler

Gule gule kullanin

Cvp: Hepsiburada %40 petshop indirim kaçırmayın !!

Teşekkür ederim, epey uygun fiyata aldık inşallah hayırlı olur.

Bilgisayardan bakıp mobilden satın alın 25tl hediye çeki veriyor.

Şu linkede bakabilirsiniz.

Azman' Alıntı:
Teşekkür ederim, epey uygun fiyata aldık inşallah hayırlı olur.

Bilgisayardan bakıp mobilden satın alın 25tl hediye çeki veriyor.

Şu linkede bakabilirsiniz.

Satıcısı hepsiburada olan oradaki ürünleri sepete ekleyince %40 düşüyor.

Fiyatlar gayet iyi keşke tetrayı ex 800 alsaymışsın o yeni çıkan modeldi.
Firma adı belli mi hepsi buradadan doğrudan mı satıyor ?

Satici hepsiburada artik nereden tedarik ediyorlar bilmiyorum.

Ex 800 istedim ama onu dahil etmemişler, 1200 ve 600 var bütçe 600'e yetti.

İc filtrede 2010-2012 istemiştim ama sadece 2008 koymuşlar ama oda 44 lira kelepire aldık.

Ne kadarlik limitte hediye ceki geliyormus?Netten baktim ama eski tarihlileri goruyorum.

Soyle bi baktim, karbon alabilirim toplu.Lav bulamadim. Yemleri yakin zamanda almistim. Baska da aklima birsey gelmedi

Cem, bakacaksan sepetlere uygun birseyler gorursen bana da yazar misin?

Vakit bulursam bakarım.

Cvp: RE: Hepsiburada %40 petshop indirim kaçırmayın !!

berrakerkin' Alıntı:
Ne kadarlik limitte hediye ceki geliyormus?Netten baktim ama eski tarihlileri goruyorum.

Soyle bi baktim, karbon alabilirim toplu.Lav bulamadim. Yemleri yakin zamanda almistim. Baska da aklima birsey gelmedi

Cem, bakacaksan sepetlere uygun birseyler gorursen bana da yazar misin?

100 TL üstü mobilden alınırsa ağustos ayında geçerli 25 tl (100 ve üzeri alışverişte) veriyor.

Bizim yemlerden eklememişler turtle özel sadece sera reptilin ve turtle bank large var gerisi akvaryum ürünleri, filtre malzemesi olarak; eheim substrat, karbon, fluval zeo karbon ve karbon bunları dahil etmişler sadece gördüğüm.

Birde akvaryum süsleri var lazımsa eğer dekorlar vs.

kampanya güzelmiş de hepsiburada artık petshop ayağında pek birşey satmıyor şimdi baktım da alabileceğim tek kalem yok  :D faydalanan arkadaşlar güle güle kullansınlar. exo terra ada istiyorsan gittigidiyorda 80-90 a satılıyor ama boyu sanırım mediumdu

o paraya da kargo ücreti almış ayıp etmiş  :D

nick burns' Alıntı:
kampanya güzelmiş de hepsiburada artık petshop ayağında pek birşey satmıyor şimdi baktım da alabileceğim tek kalem yok  :D faydalanan arkadaşlar güle güle kullansınlar. exo terra ada istiyorsan gittigidiyorda 80-90 a satılıyor ama boyu sanırım mediumdu

o paraya da kargo ücreti almış ayıp etmiş  :D

Hocam ex 600 plus ve 2008 kombini güzel iş yapar mı?

Toplu alım olunca 10 liraya geldi kargo.

Turtle bank medium var bende daha önceden hepsiburada dan 50tl ye almıştım yine kampanya da large alasım var ama çok büyük 100x50x50 akvaryumda güzel olur sanırım.

bence akvaryum üstü kuru alan en güzeli, ona geçtim kaplumda rahat etti bende.
o kombin iş yapar niye yapmasın ama kaç litre de o var, birde tetra bu bioball zımbırtısıyla geliyor onlar dış filtrede hiç bir işe yaramaz uygun bir zamanda onları substratla değiştirirsen iyi edersin.
valla ben çılgın petshop okyanus petshop u yakın markaja aldım ya pro4 600 dış filtre alıcam yada 3-4 binlik bir kafa motoru bakalım

nick burns' Alıntı:
bence akvaryum üstü kuru alan en güzeli, ona geçtim kaplumda rahat etti bende.
o kombin iş yapar niye yapmasın ama kaç litre de o var, birde tetra bu bioball zımbırtısıyla geliyor onlar dış filtrede hiç bir işe yaramaz uygun bir zamanda onları substratla değiştirirsen iyi edersin.
valla ben çılgın petshop okyanus petshop u yakın markaja aldım ya pro4 600 dış filtre alıcam yada 3-4 binlik bir kafa motoru bakalım

Aynen turtle bank suya temas eden yerlerinde alg gibi birşey oluşuyor yağlıymış gibi, bende akvaryum üstü birşey hazırlarım olmadı.

En fazla 70 litrede kullanacağım, şimdilik malzemeler idare etsin sonra zeolite, substrat alırım.

Eheim karbon yerine keşke şunu alsaydım; liraya geliyor 1200gr

su yüzeyinden çalıyor, kaplumbağa belli boya-gramaja geldi mi mıknatıs atıyor vs..
100-120 litreye kadar idare eder sadece substrat eklemek lazım, 16 liraydı sanırım fluvalın ammonia remover ı ( yani zeolit ) ona bi bak ondan alıp eklersin aynı hesaba gelir çok dert etme

Şimdi laptop.ı açtım, güzelce bakıyorum.

Önce %40 a tıkladım ve bazı markaları seçtim. 2 sayfa geldi. Bu 1200 fluval amonyak giderici çok uygun fiyatlı.Acaba Eheim Karbon'la farkı ne? Hangisi daha dayanıklı?
Bende Prodac zeolite var 3.sepet için, 1 de lav var. Diğer sepete de Cem,Eheim karbon demişti.Acaba bu fluvalı mı alsam?

Teşekkürler bir bakayım aplikasyonu da yükleyip

Eheım efli substrat iç filte malzemesi nasıl? neyin alternatifi? ve neden iç filtre demiş?Dışta yetersiz mi?

Elyaya eklediği hizmet bedeli ile, indirdiği 40 uçuyor yalnız. Dikkat etmek lazım fiyatı düşüklerde

Ben bu 3ünü buldum, ihtiyaçlarma göre ama hiçbirini de daha önce kullanmadım. Ne, neyin alternatifi ve üstünlükleri var mı biri aydınlatırsa sevinirim

bide bu var, evet o substrat iç filtre için mi? pro olanını mı almak gerekiyor?

Substrat dış filtre için döngü yapan bakterilere koloni oluşturan malzemedir. Lav taşının işlenmişidir. Lava göre uzun ömürlüdür. Pro olanı ise yapısal olarak farklı ve daha uzun ömürlüdür.

Bu da varmis evet Sanirim 1200ugun kucuk boyu diye elemisim.Acaba hangisi daha iyi?Bir de ne kadar kullanilacagi da onemli.Ona gore fiyati degerlendirmeliyiz

Fluval zeo karbon mu yoksa Eheim karbon mu Cem?Emsal mi, ikisinden de alayim mi

İkiside iyi. İkisini de al sırayla kullanırsın. Fluval carbon zeolit karışımı. Fluvali torba içinde yıkayıp bir tur daha kullanabilirsin.

Geri