Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kaclik filtre lazim

Cvp: kaclik filtre lazim

silicate ex bayağıdır yok. o gün aradığımda özellikle belirttim. alacak arkadaş ben de dahil çok bir an önce temin edin, bekliyoruz diye.

arkadaslar ben dis filtre alcamda yanliz fiyatti 90 yada 100 tl arasi bir sey ?

mailto:/pet_urunleri.aspx?kat=240&ad=balik-dis-filtreler-tetra-eheim-atman-resun&page=2

O fiyata en ucuzu alınabiliyor. Onunda ne çalışma verimini ne arıza yapma durumunu bilemem. Oda akvaryuma debisi uyarsa. İç malzemeleri daha hesaba katmadık.

Genede akvaryum hacmini bilirsem daha uygun yerlere bakarım.

Acikxasi degil dis filtre olmasi o akvaryumda kaplumbaga bile bakmamak lazim, benim tavsiyem yeni akvaryum icin hazirlanmaniz

28 lt akvaryum hacmi. Kaçış boşluğunu düşsek en fazla 20 lt su vardır. Yavru hayvan için 50 lt su gerekir. Bencede hiç buna masraf yapmayıp yeni sistem kurmalı.

buna göre dış filtrede yok. dış filtreler 100 lt'lik su hacminden itibaren uygun düşer. arkadaşların dediğine katılıyorum. uygun sistem üstünde yoğunlaşman, ilk başta tuzlu gözüksede uzun dönemde ucuza geliyor. tek partide alıp sonra rahat ediyorsun.

Haklısınız bılıyorum bende bunda bakılmaz ama dıyer akvaruyum patlayıncada parada yoktu bunu buldum arkadas verdı bana yenı akvaryum yapcam 70*40*40 yapcam kendım ve ıc fıltre temızlemıyor oyuzden sordum dıs fıltreyı

Ucuz yollu ama daha güçlü bir iç filtre ile devam et Erhan. İleride gerekirse büyük akvaryumda ilave olarak yüzey akıntısı için kullanırsın.

Marka ve güç değişken etkilidir. Gerçi bu akvaryumda güçlüde olsa etki etmez. Hayvan oranını kaldırmayacak sistemde filtrenin gücü kurtarmaz. Buda ayrı etken.

yakın zamanda degistiricem daha dogrusu akvaryum yapcam diyeri patlamasaydı ıyıdı ama patladı :)

erhan bu akvaryuma masraf yapma. temizlemede biraz uğraşırsın. hani haftada iki veya üç defa filtreyi temizleme gibi. diğer alacağında ona göre uygun bir şey alırsın. buna güçlü alsan kaldırmaz. hayvanlar aşırı sikülasyondan rahatsız olur.

Geri