Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

life tech 835 filtre malzemesi

Cvp: life tech 835 filtre malzemesi

Zaten adı üzerinde kimyasal filtrasyon yapıyor. Sudaki amonyağı nitrit ve nitrata çeviriyor.

bende diyorumki bunu yapanlar bakteri.bu bakteriyi aktif karbonda değilde süngerdede barındırabiliriz

gene ucuza geliyor ya 20 tl ye bitiyor iş iç malzemeleri vanalar bizim sakarlımızdan oldu :D 2 takım hazırlatıyorum şuanda yarın alıcam işte

vanayı yaptırmak nasıl oluyor?aydınlatırsanız sevinirim:)

Bunu haklısınız bakteriler de yapıyor; ancak karbonda bakteri barınmıyor. C atomları kimyasal reaksiyon ile NH3'ü çeviriyor.

Bilgi yanlışı olmasın. :)

ben yanlış biliyormuşum o zaman.teşekkürler:)fakat karbona bir türlü ısınamadım:)

vanayı yaptırmadımki aldım :D 20 tl 2 vana :D yarın diyer filtrem içinde alıcam o vanadan işte toplam bana 80 tl ye gelicek malzemeleri vanası dahil

Geri