Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

1 TL Boyundaki Misafirim :)

nachtmerie

Altın 5 Üye
2 Adet su kaplumbağam var normalde bugün universiteden arkadaşım geldi tatile muhabbet ederken su kaplumbağasından açıldı konu bendede var dedi yem yemiyo falan çok hareketsiz dedi. Nerde bakıyorsun falan derken tahmin ettiğim gibi plastik kabı cevabını aldım anlattım ihtiyaclarını söyledim elimden geldiğince yardım ettim şu anda evde plastik kapta duruyor dedi 20 gün daha burda hemen el koydum 20 gün misafir edicem elimden geldiğince bakım yapıcam giderken geri vericem ama akvaryum alma sözü verdi bana yoksa vermem :D

minik misafirimizin resimleri :) benimkilerde büyümüş yanyana koyunca anladım :D

mailto:/t/h/1uc8s.jpg

mailto:/t/h/1uc96.jpg

mailto:/t/h/1uc9s.jpg

mailto:/t/h/1ucb7.jpg

Cvp: 1 TL Boyundaki Misafirim :)

kolay gelsin umarım arkadaşınız da zamanla sizin gibi bilinçli biri olur :)

yeni kapluşu nerede bakıyorsunuz? Diğerlerinin yanına mı? Ona nasıl yaklaştılar ?

Diğerlerinin yanında bakıyorum. Şimdilik gayet misafirperver yaklaştılarr :)

kolay gelsin sizinkiler açısındanda bir deneyim olmuştur:)

yem yeme konusunda benimkiler fırsat vermez diye şu an fanusa aldım ısıtıcı mevcut suyuna vitamin damlattım gözlemlicem bugünlük yem yicekmi diye duruma göre akvaryuma alabilirim geri :)

Pek minikmiş :) İnşallah akvaryum alır sahibi ona.

:) abileri iyi davrandı ya ama ayrı yemlemem gerekicek orası kesinn

Geri