Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

2 Adet Su kaplumbağası Sahiplendireceğim

essra

Yeni Üye
Öncelikle tüm dostlarıma merhaba demek istiyorum, çok sevdiğim 2 kaplumbağama yoğun iş hayatım ve eve sürekli gelemeyişim yüzünden ilgi gösteremiyorum. Yaklaşık 2 yıldır birlikteyiz bozuk para büyüklüğünde satın almıştım şuan avuç içi büyüklüğündeler. Islak ve kuru alanı bulunan bir cam akvaryumda baktım. Su ısıtıcıları mevcut. Bakamadığım için bir gölete bırakmak istemiyorum. Onlara ilgi gösterebilecek benim gibi sevicek bir aile arıyorum. İstanbulda anadolu yakasında yaşıyorum.
İlk aldığımdaki küçük hallerini ve şuanki boyutlarını paylaştım. Hepinize mutlu sağlıklı günler dilerim. :)

Cvp: 2 Adet Su kaplumbağası Sahiplendireceğim

essra' Alıntı:
Öncelikle tüm dostlarıma merhaba demek istiyorum, çok sevdiğim 2 kaplumbağama yoğun iş hayatım ve eve sürekli gelemeyişim yüzünden ilgi gösteremiyorum. Yaklaşık 2 yıldır birlikteyiz bozuk para büyüklüğünde satın almıştım şuan avuç içi büyüklüğündeler. Islak ve kuru alanı bulunan bir cam akvaryumda baktım. Su ısıtıcıları mevcut. Bakamadığım için bir gölete bırakmak istemiyorum. Onlara ilgi gösterebilecek benim gibi sevicek bir aile arıyorum. İstanbulda anadolu yakasında yaşıyorum.
İlk aldığımdaki küçük hallerini ve şuanki boyutlarını paylaştım. Hepinize mutlu sağlıklı günler dilerim. :)

Esra Hanım irtibatı nasıl sağlayabiliriz

Merhaba Esra hanım

kaplumbağalarınızı birine verebildiniz mi hala duruyorsa sahiplenmek isterim

Aksesuarları ile birlikte verilmesi durumunda sahiplenmek istiyorum.

essra' Alıntı:
merhabalar, hala bir yuva arıyor musunuz su kaplumbağalarınız için???

essra' Alıntı:
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]merhaba izmirdeyim su kaplumbağama arkadas arıyorum 05534556773 [/font]

izmir de ise ben sahiplenmek istiyorum 05534556773

Merhaba su kaplumbağam yakın zamanda öldü yeniden kaplumbağa istiyorum fakat satın almak istemiyorum sahiplendirmek isterseniz istanbulda ikamet ediyorum. Çok iyi şekilde bakacağıma emin olabilirsiniz. Mail adresim
[email protected]
İletişim kurabilirsiniz.

Merhaba su kaplumbağam yakın zamanda öldü yeniden kaplumbağa istiyorum fakat satın almak istemiyorum sahiplendirmek isterseniz istanbulda ikamet ediyorum. Çok iyi şekilde bakacağıma emin olabilirsiniz. Mail adresim
[email protected]
İletişim kurabilirseniz çok mutlu olurum kaplumbağa aşığı biriyim diyebilirim.

kaplumbağanız kaç yaşında ben 1 yaşından küçük istiyorum

ben sahiplenmek. istiyorum sizinle nasıl irtibata. geçebilirim
:133:

Geri