Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

2 kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum

19north19

Yeni Üye
3,5 yıldır büyük bir titizlikle baktığım şehla ve mayhoşumu taşınma sebebiyle vermek zorundayım. Yeni evimde teraryumu konumlandırabileceğim bir yer yok maalesef. 100*35*40 cm boyutlarında bir teraryumları var. Mayhoş (erkek) 16 cm, Şehla (dişi) 19 cm. Fazlasıyla sağlıklılar. Sera temel yemle besledim sürekli. Zaman zaman karides, haşlanmış yumurta akı ve kıvırcıkla da destekledim beslenmelerini. Haftada 1 kez sera vitaminlerini hiç aksatmadım. En az benim kadar iyi bakabilecek birine ihtiyacım var. İstanbul Avrupa yakasındayım. İstanbul içi neresi olursa olsun getiririm. Yeterki iyi bakılmaya devam edilsinler.

Cvp: 2 kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum

Resim de koysanız iyi olurdu.

bu arada belirteyim bu hayvanları alacak olanlar çiftleşme olayının getireceği sıkıntılarıda göğüslemek zorunda. o açıdan alacak olan kişide biraz tecrübe olmalı. yavru kaplumbağa besleme gibi beklentide olmayın aman deyim.

alırdım ama çok büyükler benimki 5cm:59:

Akvaryumu da verıceksenız alabılırım ben

Merhaba İdil Hanım,
sizin de kaplumbağanız var mı?

Evet 1 cızgılım 4 resım var hepsının ayrı ayrı akvaryumları sıstemlerı var beslenmelerıne cok dıkkat edıyorum ve 13 yıldır kaplumbaga bakıyorum

merhabalar,
detayları konuşmak isterim ama msj atamıyorum size, erişim izni yok şeklinde bir uyarı çıkıyor. mail atmıştım ulaştı mı bilmiyorum. dönüş yaparsanız çok sevinirim.

Bi evde 7 tane kaplumbağanın bakımı zor olmazmı? Bide ilerde 30-35 cm olacaklarını düşünüyorum da gerçekten zor iş yani Allah kolaylık versin

Maıllerıme bakmadım bakarım sımdı ben memnunum halımden umarım daha cok olurlar onlar benım ıcın cok degerlı her zaman her seylerıyle yakından ılgılendım ılgılenmeye de hazırım

Maılımı kontrol ettım herhangı bır sey yok maıl adresım [email protected] tekrar gonderın ıstersenız

Mail attım şimdi. Cevabınızı bekliyorum.

Mail attım şimdi. Cevabınızı bekliyorum.

Geri