Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

2 yaşında tombik kaplumbağmızı sahiplendirmek istiyoruz.

Kxeroo

Yeni Üye
2 yaşındaki kaplumbağmızı sahiplendirmek istiyoruz. Kendisinin keyfi yerinde o yüzden keyfi bozulmasın diye akvaryumunu, ısıtıcısını, ve ampülünü de yanında vereceğiz. Yanlız gelip alınması gerekiyor. Maltepe / İstanbulda yaşıyoruz. İlgilenen arkadaşlar varsa iletişime geçebilirler.

iyi günler benim 1,5 yaşında dişi bir kaplumbağam var kaplumbağanız erkekse sahiplenmek istiyorum yaz aylarında yazlığın havuzunda serbest bırakırım ve özgürce dolaşıyorlar genelde onun için en iyi koşulları sağlamaya çalırım

erkek olmasa bile iyi arkadaş olucaklarını düşünüyorum
Ömer bey selamlar,

Kaplumbağamız erkek. Çok eğlenceli bir kaplumbağ aslında ama bayramlarda seyranlarda çok zorlanıyoruz. Bizimki de arkadaşa sevinir diye düşünüyorum.. bizi görünce bile çılgına dönüyor artık sizinkini görünce ne yapar bilmiyorum :)

Merhaba 1 yaşında erkek kamplumbağam var bende sahiplendirmek istiyorum bana ulaşabilirsiniz

bu e-mail den ulaşabilirsiniz telefon numaranızı yazarsanız sizi arayabilirim

Geri