Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

25 tl medium penn plax

marin1480

Bronz 4 Üye
Arkadaşlar bir petshoptan 25tl ye penn plax aldım açılmamış sizce iyimi 2 kaplumbağam var her biri 8-9 cm teşekkürler...

Cvp: 25 tl medium penn plax

resim gönderebilir misin. ölçüleri nedir ? fiyat çok iyi. normalde piyasada 50 küsür, internette 30 küsüre satılıyor. ek ayakları var mı 30 cm'ye yükseltilebilen. yoksa turtle bank mi? mıkatısla cama yapıştırılan.

Resim koyacağım medium. Üçgen 22,5*11*11. 2 kaplumbağa için yetermi.

ölçüyü düzgün aldın mı ? 11 cm'ye göre 22.5 cm tam karşılamıyor gibi. 14*14 olmasın.

üçgen dediğiniz turtle-pier olmalı, turtle-pier'in medium ölüçleride sizin yazdıklarınızla uyuşmuyor, ayrıca 8-9 cm lik 2 kaplumbağa yeteceğini düşünmüyorum, su seviyesini de kısıtlayan bir ürün zaten, kendiniz uygun ölçülerde yapsaydınız daha iyi olurdu.

Belirtmedim biliyorum şu.an yolda parası ödendi ve medium boy aklımda kalanlar

22/15/18,5 evet bu

bu turtle pierin standart boyu var hiç memnun değilim batıyor

ayak kısımları tutmuyorsa oralara buzdolabı poşeti sıkıştırıp kaymasını önleyebilirsin. bu poşet salınım yapmaz. poşetin taşan kısımları kes kaplumbağa koparmasın.

Geri