Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

3 su kaplumbağası sahiplendirme

Turan

Yeni Üye
3 adet kırmızı yanaklı su kaplumbağası ikisi yaklaşık 10cm biri 8cm civarı. İki kaplumbağa gayet sağlıklı biri bir süredir bağırsak sarkması geçiriyor. İyileşme sürecinde ama gayet hareketli ve aktif. Cinsiyetleri belli değil.

Kaplumbağalarla beraber:

Bir adet 35 lt'lik akvaryum.
Bir adet dış filtre.
Bir adet 100watt ısıtıcı.
Akvaryumun içinde kullanılan taşlar da verilecektir.

Herhangi bir ücret talep etmiyorum tek istediğim iyi bakılmaları. Ben yoğunluğumdan dolayı yeteri kadar ilgilenmiyorum. Şimdiye kadar UV lamba ve güneş enerjisi dahil her türlü imkana sahiplerdi. Gayet iyi bakıldılar. Kaliteli yemleri vitaminleri ve karidesleri düzenli olarak verildi.

ilgilenenler [email protected] adresine yazabilirler veya buraya yorum yapabilirler.

Yer: Tekirdağ/Çorlu

mailto:/28amaah.jpg

mailto:/prpsw.jpg

mailto:/eurdsm.jpg

mailto:/63syeu.jpg

İnsallah iyi bakabilecek birisi cikar yalniz alacak kisi akvaryum degisikligine acilen gitmesi gerekir. Bu 3 kaplumbaga icin cok kucuk bir akvaryum.

Cvp: RE: 3 su kaplumbağası sahiplendirme

bumble bee' Alıntı:
İnsallah iyi bakabilecek birisi cikar yalniz alacak kisi akvaryum degisikligine acilen gitmesi gerekir. Bu 3 kaplumbaga icin cok kucuk bir akvaryum.

Ben de aynı görüşe sahibim. Zaten sahiplenecek kişi büyük ihtimalle kendi akvaryumuna alacaktır kaplumbağaları. Donanım ise yedek olarak kalır.

Cvp: 3 su kaplumbağası sahiplendirme

3 ünü birden bir kişinin alması zor . Ben istanbulda oturuyorum buraya getiremeyeceksinizdir büyük ihtimalle ama işiniz vb. durumlarda istanbula ne sıklıkla geliyorsunuz acaba ?

Cvp: RE: 3 su kaplumbağası sahiplendirme

Deadly Sto(R)m' Alıntı:
bumble bee' Alıntı:

Ben de aynı görüşe sahibim. Zaten sahiplenecek kişi büyük ihtimalle kendi akvaryumuna alacaktır kaplumbağaları. Donanım ise yedek olarak kalır.

Aynen dedigin gibi olur. Allah korusun hastalikta vb. gibi ayirmasi gereken durumlarda ek akvaryum olarak kullanilabilir.

Restart' Alıntı:
3 ünü birden bir kişinin alması zor . Ben istanbulda oturuyorum buraya getiremeyeceksinizdir büyük ihtimalle ama işiniz vb. durumlarda istanbula ne sıklıkla geliyorsunuz acaba ?

Açıkçası gerekirse getiririm zaten gayet yakın Çorlu-İstanbul

evimizde yer yok maalesef benim odam dolu annem de başka odalarda bulunmasını isemiyor bakacaksan kendi odanda bakarsın diyor maalesef bu yüzden mümkün değil şu anki akvaryumlarımda +3 için maalesef yeterli değil:(:(

hayvan_sever' Alıntı:
evimizde yer yok maalesef benim odam dolu annem de başka odalarda bulunmasını isemiyor bakacaksan kendi odanda bakarsın diyor maalesef bu yüzden mümkün değil şu anki akvaryumlarımda +3 için maalesef yeterli değil:(:(

Eğer yer bulabilirsen ben akvaryumlarını da vereceğim çok büyük değil ama onlara şimdilik yetiyor. herşeyleri hazırda zaten. Tek istediğim benim gibi iyi bakan birisi.

bir diğer sorunda tekirdağ da oturmanız biz trabzonda oturuyoruz babam ve annem asla izin alamıyor işlerinden ben de zaten 12 yaşındayım ama eğer ben getiririm düyorsanız annemle belki konuşabilirim ama üç tanesi olmaz bir tane ancak onuda annem uygun görürse

İnşAllah iyi bakabilecek birileri çıkar.

Geri