Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ağlayan bir çocuğun başını okşayan bir köpek, insanlar ona HAYVAN diyor..

Hayvan bile bu kadar duygusal. İnsanlar bununla dalga geçiyolar. Asıl dalga geçilmesi gerekenler kendileri. Hayvan insana bu kadar sadıkken acaba insanlar hayvanlara ne kadar sadık?
İşte bu resim bunu anlatıyor.

Neslihan abla yaptığın paylaşımlar insanların hatalarını ve bilgilendirmek için çok iyi konular. Eğer sen bu konuları açmasaydın ben bu düşünce ve bilgilerin onda birine sahip olamazdım :D :)

Cvp: Ağlayan bir çocuğun başını okşayan bir köpek, insanlar ona HAYVAN diyor..

Ailecek sağlık sorunları yüzünden zor günler geçirdiğimizde (dayım akciğer kanseri idi doğal olarak annem çok üzülüyordu) kedim tekir (kendisi de kanserden öldü) annem ağlarken dizinin dibine gelip patisini annemin dizine koyardı...

Dört ayaklı dostlarımız birçok iki ayaklı HAYVAN'dan daha duyarlı ve merhametlidir...

bizim dişi kedide kardeşim ağladığında yanına gidip dururdu.

Bu dnyada insan güya şerefli varlık ama işte hayvanlar insanlardan daha medeni
Artık insanlardan nefret eder oldum

Geri