Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ankara 2 adet kaplumbağa sahiplendirme

erengsgs

Yeni Üye
[font=Helvetica, Arial, sans-serif]Merhabalar. Yurtdışına gideceğim için 2 kaplumbağamı da sahiplendirmek zorundayım. Ankara'da oturuyorum. Çankaya'dayım ama ikisini birden almak isteyen kişiye hem kaplumbağaları hem de tüm ekipmanları getirebilirim Ankara içinde olmak koşuluyla. İyi günler...[/font]

Cvp: Ankara 2 adet kaplumbağa sahiplendirme

erengsgs' Alıntı:
[font=Helvetica, Arial, sans-serif]Merhabalar. Yurtdışına gideceğim için 2 kaplumbağamı da sahiplendirmek zorundayım. Ankara'da oturuyorum. Çankaya'dayım ama ikisini birden almak isteyen kişiye hem kaplumbağaları hem de tüm ekipmanları getirebilirim Ankara içinde olmak koşuluyla. İyi günler...[/font]

Merhaba ben kaplumbağaları sahiplenmek istiyorum da acaba yaşları kaç

erengsgs' Alıntı:

Merhaba,

Eğer hala sahiplendirme yapmadıysanız bende sahiplenmek isterim.

İyi günler.

erengsgs' Alıntı:
[font=Helvetica, Arial, sans-serif]Merhabalar. Yurtdışına gideceğim için 2 kaplumbağamı da sahiplendirmek zorundayım. Ankara'da oturuyorum. Çankaya'dayım ama ikisini birden almak isteyen kişiye hem kaplumbağaları hem de tüm ekipmanları getirebilirim Ankara içinde olmak koşuluyla. İyi günler...[/font]

Merhaba iyi akşamlar eğer senin için de uygunsa kaplumbağalarını sahiplenmek isterim benim 1tene tek kaplumbağam var ve bende kaplumbağama arkadaş arıyordum... sadece wp den ulaşabilirsin tabi ulaşmak istersen..?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba, ben uzun yıllar önce kaplumbağa beslemiştim. O zamanlar satın almıştık. Sahiplenme kültürü yoktu.. Şimdi tekrar kaplumbağa bakmak istiyorum, ama asla petshoptan ücret karşılığı almak istemiyorum. Kaplumbağalarınızın yaşları ve cinsini öğrenebilir miyim? Ankarada yaşıyorum. Şimdiden teşekkür ederim. :10:

Selamlar 3 adet kırmızı yanak ve 1 adet shoftshell sahibiyim . Duruyor da alabilirim . Çok iyi bakacağım dan emin olabilirsiniz . 05053121979 vermediyseniz görüşelim.

erengsgs' Alıntı:
[font=Helvetica, Arial, sans-serif]Merhabalar. Yurtdışına gideceğim için 2 kaplumbağamı da sahiplendirmek zorundayım. Ankara'da oturuyorum. Çankaya'dayım ama ikisini birden almak isteyen kişiye hem kaplumbağaları hem de tüm ekipmanları getirebilirim Ankara içinde olmak koşuluyla. İyi günler...[/font]
Merhabalar; bizim bir kırmızı yanak kaplumbağamız var ve bakımını güzel bir şekilde yapıyoruz.Sizin kaplumbağa'larınızıda sahiplenmek isteriz. Uygun olduğunuzda beni cepten ararmısınız. Atıl Özçırpan.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kaplumbağa boyları emsal olmalı buna dikkat edin. Aksi halde küçük sürekli büyüğün saldırısına maruz kalıp yaralanabilir.

Merhaba benim de 15 cm civarında dişi bi kaplumbağam var ben sahiplenebilir miyim büyükse bana sahiplendirin nooolluurrgrgre

Merhabalar; bizim bir kırmızı yanak kaplumbağamız var ve bakımını güzel bir şekilde yapıyoruz.Sizin kaplumbağa'larınızıda sahiplenmek isteriz. Uygun olduğunuzda beni cepten ararmısınız. Atıl Özçırpan Saygılarımla.
Sahiplendirmediyseniz eğer sahiplenebilirim ben..gerekli ekipmanlarım vardır...

Geri