Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ankara da nerde yem bulabilirim ?

Cvp: Ankara da nerde yem bulabilirim ?

https://maps.google.com/
arkadaşlar yardımcı olana kadar burdaki arama yerine ankara petshop yazıp arattığında bütün petshoplar çıkıyor. yollarını tam bilmiyorsan haritada da gösteriyo :)

Kızılayda konur ve selanik caddelerinde bulabilirsin ziyagökalpden girersen görürsün zaten

petshoplarda kazık yemen olası. bir 10 tl üstüne koyarlar. ulusta halin karşısında kuşçular hanı var orada bir sürü dükkan var hepsine sor. yalnız tarihlere dikkat et mayıs 2014'ten sonraki tarihlerden alabilirsin. bir de dikkat edeceğin ben size getireyim demesinler. gidip başkasından alıp üstüne kendi fiyat koyar. üst katına da bak oraya fazla çıkan olmadığı için belki daha ucuza bulabilirsin. tabi varsa giriştekiler herşeyi satıyor.

Bütün petshop lari gezdim 100 ml rugil 17 tl dedi adam . Neyse ben vital ariyorum dedim hepsinden ciktim gittim . En iyisi internetten aliyim :)

Ben selanik akvaryumdan aldim acilen almam gerektigi icin..
Cidden kazikliyorlar yani mecbur kalmadikca almamak en mantiklisi..
250 gr yemi resmen iki kati fiyatina satiyorlar:S
Oncacik yemde bile emivaki pazarlik yaptim cok sinir bozucular...
Kuscular haninda butun yem cesitlerinden gordum ben yakin zamanda gitmistim...

ankarada bulunmadım ama başka bir şehre gittiğinde gerçekten süper kazıklıyorlar herhalde anlıyorlar buralı olmadığını ben başka bir şehire gitmeden önce yemleri tahsil ediyorum tahsil ettiğim yemleri yanıma alıp öyle gidiyorum

Merhaba,

Demetevler 1. caddede (ivedik caddesiyle vatan caddesi arasında) bir petshop var. Sera Raffy yemleri 5 lira ya satıyor. Buraya gelme imkanın olursa burdan alabilirsin.

ooo ucuzmuş miktarı ne kadar yemlerin gerçekten ilgimi çekti ben en az 12 liraya bulabiliyorum seraları:ff::ff:

zekinin dediği yer uygun. sera açık yem satmaz. 100 ml'liktir.

Sera nin avik yemi var . Buyuk bir kutunun icinde paket icine koyup satiyorlar .

mertcan avik diye bir yem duymadım. nasıl bir şey o.

o halde kutunun tarihine bak ve gözünün önünde kutudan koymasını iste. kokusu üstünde olsun. bu şekilde alırsan elindeki boş kutuları atmayıp aldığın gibi kutuya koyarsın. o kutularda gene kokusunu koruyacağı gibi taze durmasını da sağlarsın.

Ya o kutudaki yem tarihi gelene kadar bitmiyorsa. Cem ben genede güvenmem. Adam onun içine azaldıkça dışardan ne olduğu bilinmeyenlerden katıyorsa ne güzel olur. Hem açık yem satar hem de sera diye satar. Bence üçkağıda daha da açık bir yöntem.
Belki büyük kovayı satamıyorum diyede yapıyordur. Herkeste küçük kaplumbağa var bunu kimse almaz birazda fazla kazanırım diye iyi niyetle de yapıyor olabilir, günahınıda almak istemem. Ama bu kadar konuştuğumuz pet shop sorunları içerisinde ben güvenmem. Hele konu beslenme ise hiç.

o konuda haklı olabilirsin bizim insanlara güven olmaz. satış sözleşmesinde bu şekilde satışın yasak olması lazım. sonuçta isim yapmış bir marka. olumsuz bir durumda ismi lekelenecektir.

Bence sözleşmede vardır. Ama onu okuyan yada takip eden yoktur bence.

Geri