Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Ankara'da 3 yaşında 1 dişi 1 erkek kırmızı yanaklı su kaplumbağası

irem_s

Bronz 5 Üye
Merhabalar, yurtdışına taşınacağım için 2 su kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum. Kırmızı yanaklı su kaplumbağalarım 3 yaşında, dişi olanın kabuk boyu 19 cm, erkek olanın kabuğu 10-11 cm. Tospiklerim Ankara Yaşamkent'te ve yanında 2 akvaryum, 2 iç filtre ve 2 ısıtıcı ile sahiplendiriyorum.

Su kaplumbağası bakımı hakkında bilgi ve sorumluluk sahibi, sevgi ve ilgi gösterebilecek bir sahip arıyorum. Bu siteden bakım hakkında gereken her bilgiyi de bulmanız mümkün, ben her şeyi buradan öğrendim.

Önemli bir bilgi: bu kaplumbağalar bir arada yaşayamıyor ve birbirlerine saldırıp, birbirlerinin ayak veya kuyruklarını ısırıyorlar. Bu nedenle ayrı akvaryumlarda yaşamaları gerekiyor.

Ekipmanlar:

Büyük Akvaryum: 150x55x80
Küçük Akvaryum: 90x25x45

Filtre: Venusaqua 3004F 2800Lt/Saat Akvaryum İç Filtre

Isıtıcı: Ribao Çelik Gövdeli Isıtıcı 100 W

mailto:/zWb33Qe.jpg
mailto:/zA7nf5u.jpg
mailto:/fHAGB33.jpg
mailto:/Z7aiFnA.jpg
mailto:/bYKZLP7.jpg
mailto:/mImxJFE.jpg

Cvp: Ankara'da 3 yaşında 1 dişi 1 erkek kırmızı yanaklı su kaplumbağası

sahiplendirildi mi acaba? Eşimi ikna edebilirsem alma ihtimalimiz var.

Cvp: Ankara'da 3 yaşında 1 dişi 1 erkek kırmızı yanaklı su kaplumbağası

Sahiplenmek istiyorum .

mailto:/Z7aiFnA.jpg
mailto:/bYKZLP7.jpg
mailto:/mImxJFE.jpg

Geri