Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

ankarada yavru kaplumbağa sahiplenmek istiyoruz

tırtıl

Yeni Üye
Ankara'da erkek arkadaşımla birlikte bir kaplumbaga sahiplenmek istiyoruz.Büyük olanların bakımları daha zor olduğu için bir süre bakımına da alışabilmek açısından yavru bir kaplumbağa arıyoruz.Materyallerimiz yok ancak yavaş yavaş ediniyoruz hepsini.Üniversite öğrencisiyiz ve yavrularınıza cok özen göstererek bakacağımızdan emin olabilirsin.Petshoplardan almak yerine bakamadığınız bir yavruyu sahiplenmenin daha doğru olacağına karar verdik,ancak hiç bulamazsak sanıyorum gidip almak durumunda kalacağız.Daha öncesinde 15 yıl kadar bir kaplumbaga ile birlikte yaşadım.çocukluğumdan itibaren o hayatımdaydı ancak bazı durumlar sonucunda onu vermek zorunda kalmıştık.

mailto:/forum/konu-slider-turu-su-kaplumbagasi-bakim-kilavuzu.html

Bu linkte gerekli bilgi ve gereken ekipman düzeni mevcut. Sistemi hazırlayıp sonra hayvanı almak hastalanma riskini minimize eder.

Cvp: ankarada yavru kaplumbağa sahiplenmek istiyoruz

tırtıl' Alıntı:
Ankara'da erkek arkadaşımla birlikte bir kaplumbaga sahiplenmek istiyoruz.Büyük olanların bakımları daha zor olduğu için bir süre bakımına da alışabilmek açısından yavru bir kaplumbağa arıyoruz.Materyallerimiz yok ancak yavaş yavaş ediniyoruz hepsini.Üniversite öğrencisiyiz ve yavrularınıza cok özen göstererek bakacağımızdan emin olabilirsin.Petshoplardan almak yerine bakamadığınız bir yavruyu sahiplenmenin daha doğru olacağına karar verdik,ancak hiç bulamazsak sanıyorum gidip almak durumunda kalacağız.Daha öncesinde 15 yıl kadar bir kaplumbaga ile birlikte yaşadım.çocukluğumdan itibaren o hayatımdaydı ancak bazı durumlar sonucunda onu vermek zorunda kalmıştık.

kaplumbagamız iiçin akvaryum,ısıtıcı,kaya vs gibi tüm ekipmanlara artık sahibiz.umarım bir kaplumbaga sahiplenebiliriz

Geri