Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Aydın, İzmir Denizli Isparta arası 14 yaşındaki kırmızı yanak kaplumbağamı sahiplendirmek istiyorum

naren

Yeni Üye
Merhaba, 14 yaşında su kaplumbağam var 15x22 santim civarı boyu dişi bir su kaplumbağsı elimde hiçbir ekipmanı yok sahiplendirebilirsem daha iyi şartlarda bakılsın istiyorum. birkaç yıl önce bir tanıdığım bana birkaç gün bakar mısın diye verdi ve geri almadı ben de bir yere bırakamadım, şuan yeni bir eve çıkıyorum ve ev arkadaşım kaplumbağalar dan korktuğu için yanımda götüremeyeceğim. Şuan Aydın'da ikamet ediyorum aydın İzmir Isparta Denizli arası tren güzergahı olduğu için oralara sahiplendirmek istiyorum

Oğlum çok istiyor 05416368841
Sahiplenmeden önce bu konuyu inceleyin. Gerekli donanımlara bakın. Oğlunuz 7 yaş altı ise salmonella riski var. Bilinçli bir yaşta olması dikkatli olması açısından iyi olur.

Geri