Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Balık eti yaralı mıdır?

oscar

Bronz 1 Üye
Arkadaşlar ben oscara dışarda satılan balıkların etinden vere bilirmiyim mesala hamsinin kılçıksız olan etinden vere bilirmiyim önerilerinizi bekliyorum

RE: balık eti yaralımıdır ?

Yatlı su balığı vermenız gerekir.
Veterinerime sorduğumda az miktar hamsi haşlanarak verilebileceğini söylemişti. Tuz oranı kırılacaktır. Ancak diğer tuzlu su balıklarını vermeyin.

İlk cümlemde tatlı su balığı demek istedim.

Cvp: balık eti yaralımıdır ?

Emre'nin dediklerine ek olarak yağda kızartılmış balıkları kaplumbağalara vermeyin.
Havuz levreği, alabalık, tatlı su karidesi tercih edilebilir.

Teşşekür Ederim

dışarıda satılan balıklardansa benim terciğim sera rafy royal kullanmak onun içindede minik balık parçalrı falan var hemde protein oranı yüksek olduğu için yavru su kaplumbağaları içn gayet besleyici bir yem:smile:

görkem bey teşşekürler beni aydınlattığınız için yarın sera raffy royal alıcam inşallah fiyatı uygundur :133:

Sera Raffy royal ürününde bazen küçük boy bulmak zor oluyor. Bulamaz ve bunu bitiremem derseniz Tropicalin kurutulmuş balıkları var, seçenek olarak aklınızda bulunsun.

Geri