Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Balık Yağı Kapsülü

ömür

Platin 1 Üye
Dün sabah saatlerinde kedimin hastalığını farkettim.
Halsiz bir şekilde uzanıyor ve yanına gelenleri tıslayarak yanından uzaklaşmalarını sağlıyordu.
Bunun üzerine veterinerini aradım ve bu zamanda havaların hastalık yaratıcı bir etkisinin olduğunu söyledi.
Yemek yemiyor tuvaletini yapmıyordu.
Tek yaptığı şey doğal gaz peteğinin yanına uzanmaktı.
Veteriner hekim insanlar için üretilen Balık yağı kapsülünü önerdi.
Eczaneden aldım ve kapsülü delerek veterinerin söylediği dozda şırınga ile ağzına boşalttım.
Bu ilacın yemek yemeyen ve iştahı kesilen kaplumbağalar içinde yarayışlı olabileceği düşündüm(belirli bir dozda)tam emin olmamakla birlikte sizede danışmak istedim.Görüş ve önerilerinizi bekliyorum.
1xqry.jpg

1xqsj.jpg

1xqt5.jpg

1xqth.jpg

1xqtu.jpg

1xquu.jpg

Cvp: Balık Yağı Kapsülü

Kedinize geçmiş olsun.Umarım kısa zamanda iyileşir.

Balık yağı kullanan bir üye vardı sitede.
Site içi arama yaparsanız ulaşabilirsiniz.
Bence de fazlaya kaçmamak şartı ile kullanımda kaplumbağalara faydası dokunabilir :)

zencefil' Alıntı:
Kedinize geçmiş olsun.Umarım kısa zamanda iyileşir.

Balık yağı kullanan bir üye vardı sitede.
Site içi arama yaparsanız ulaşabilirsiniz.
Bence de fazlaya kaçmamak şartı ile kullanımda kaplumbağalara faydası dokunabilir :)

Teşekkür ederim umarım en kısa sürede iyileşir:)

Kediciğe geçmiş olsun. Hemen iyileşir inşallah.

Geçmiş olsun, inşallah en kısa sürede iyileşir. Bu yöntemi bende kapluşuma yapacağım, 1-2 damla ağzına damlatırım, üşütmüş yine bizimki :)

Yararlı olabilir bence de.Ben 2 tane alıyorum gunde.Eskiden Seven Seas markasını kullanıyordum ama daha etkili olan bir marka aldım.Yararlı olur inşallah.Geçmiş olsun.

amir.mennan' Alıntı:
geçmiş olsun. umarın iyileşir :(

gazoz' Alıntı:
Geçmiş olsun, inşallah en kısa sürede iyileşir. Bu yöntemi bende kapluşuma yapacağım, 1-2 damla ağzına damlatırım, üşütmüş yine bizimki :)

kerberos' Alıntı:
Ömür çok geçmiş olsun :/

Macci123' Alıntı:
Yararlı olabilir bence de.Ben 2 tane alıyorum gunde.Eskiden Seven Seas markasını kullanıyordum ama daha etkili olan bir marka aldım.Yararlı olur inşallah.Geçmiş olsun.

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar:)

Geri