Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

buda benim tosbalarım :D

sacitakıncı

Bronz 4 Üye
mailto:/5kkf81.jpg

mailto:/33ois8j.jpg

mailto:/21euq1x.jpg

mailto:/dd2xjq.jpg

mailto:/260ao44.jpg

mailto:/mb7h1t.jpg

mailto:/b96b78.jpg

Cvp: buda benim tosbalarım :D

Öncelikle ıstıcı ve filtre göremedim ama yok mu yoksa ben mi göremedim?
Kuru alanınızın tamamen kuru olması gerek sizin öyle bir alanınız yok.Ya köyünüzün altına taş vb. koyarak yüksetin ya da su seviyenizi alçaltın.

Maşallah. :)

Ama sizin yerinizde olsaydım köprü kullanmazdım.

ısıtıcı var :D köprünün arkasında yeni aldım.ayn dediğiniz gibi köprünün ayaklarına cisimler koyarak yükselticem. şu anda akvaryumda bitek filitre eksik onuda daha geniş bi akvaryum aldıktan sonra tamamlicam :)

neden kullanmazdınız. yer kapladığı içinmi ?

Evet yer kapladığı için. Zaten dar bi akvaryum. İyice daralmış.

Arkadaş daha geniş akvaryum alıcakmış. Su seviyesini de biraz alçaltın ya da altına bişeyler koyup yükseltin köprü sular altında :)

akvaryumu bu hafta içi değiştiriyorum daha büyüğünü alıcam yeni resimleri koyarım :)

Jadeite şu anda köprünün altına taş koyyorum :D

Çok şirinler, maşallah. Başka bir alan bulana kadar köprüyü yükseltin.
Birde sisin köprü üzerinde fotoladığınız kaplumbağanız farklı. 3 plaka fazlası var. Daha doğrusu orta plakaların arkadaki ikisi 5 parça. Uzun ömürler dilerim.

Geri