Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Cem abi

Cvp: Cem abi

hemen yaz vital herbivoru o zaman. :smile: işin şakası bir yana doktora gittiğimde 40 gelince düzenli kontroller başlayacak bu kontrolü şu kontrolü. dedim bu yaşta ihtiyarlattınız beni. şu saç işi bitsin spora başlayacağım artık. spor yasak dedi teyzem, iyi kilo aldık. orta katı kiraya verdik, eğilip ayakkabıları bağlarken zorlanıyorum. en kısa zamanda tahliye bildirimi verip çıkarıcağım. yoksa işim zor pek eriyecek gibi gözükmüyor.

Ayyy yorumlarınızı görünce çok mutlu oldum. Abi bizim için hele bir de kaplumbağalar için çok önemli ve çok değerlisin. Sagliga dikkat abi. Babamla ayni yastasiniz. Ayni kaplumbağalar gibi besleniyor. Senden de bekliyoruz. ♡♥☆★☆

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ŞANS VE KAPLUMBAGALAR SENINLE OLSUN...

Artık balkonsuz evler moda Cem :) Sen onu daire içine kat :) :)

Dr ekmek parası derdinde. İnşallah hep kötü müşteri olursun, dr yüzü görmezsin. Hayatta en önemli şey sağlık.

Doğum günün kutlu olsun Cem abi. Hepimize abi oldun burda her konuda yardimimiza kosuyosun nice mutlu saglikli yillara elemanlardan cok tesekkur edip selam söylüyorlar :)

Emre benim arkadaşlar seninkilerden duyarlı çıktı. Aldı beni yemeğe çıkardılar sonra...

Sonrası hesabı bana ödettiler. :ff::honk::ermm:

Cvp: RE: Cem abi

cem' Alıntı:
Emre benim arkadaşlar seninkilerden duyarlı çıktı. Aldı beni yemeğe çıkardılar sonra...

Sonrası hesabı bana ödettiler. :ff::honk::ermm:

Bu güzeldi :) birer hediyede alsaydın tam olurdu :)

o aklıma gelmedi de "durun pastayı da ben alayım size zahmet olmasın" dedim. :smile:

"Kendimizi tanitalim" forumuna girdim,dogumgunu kutlamalariyla karsilastim =))

Gecmis dogumgunun kutlu olsun Cem.

40'ta yaslanma moduna girmissin yahu,biraz moral =)) Kapluslardan kacmak icin bahanelerse bunlar,biliyorsun asla yemez onlar =)) Kolelik 4'lu yaslarda da devam =)

Geri