Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Çizgili kaplumbağaya ev aramaktayız

Zencefil

Bordo Bereli
Ankara içerisinde 6 cm kabuk boyunda olan çizgili kaplumbağaya yuva aramaktayız.
Bakım şartları kontrol edilecek şekilde ve sadece Ankara içi olacak şekilde yuvalandırma yapılacaktır.
İlgilenen arkadaşlar bu başlık altından bana ulaşabilirler.
Eğer 1-2 hafta içerisinde yuvalandıramazsak doğal yaşam ortamlarından birisine bırakılacaktır.

mailto:/28cdn3b.jpg
mailto:/eijj10.jpg
mailto:/2u70h3o.jpg

Cvp: Çizgili kaplumbağaya ev aramaktayız

Golgiyimi vermiyorsun değil mi? Umarım o değıildir. izmir olsaydı keşke imkanım var.

Yok hayır Golgi değil.
Sahiplendirme yapacak kişi sadece Ankara içi istiyor.Umarım sahip çıkacak birileri vardır.

Aslında uzun zamandır akvaryumunda bakmıyorsa doğaya salsın daha avcılık şeyleri körelmemiştir.. + izmire yollasa da hayvan telafi olur yollarda ankara içi olması cok güzel. inşallah iyi bajcak birine gider.

Ankarada yasaydım kesın alırdım:(

Arkadaşlar fotoğraflarda eklendi.

Maşallah çok güzel bir ufaklık, umarım iyi bakacak birini bulur.

İzmir e gönderme şansınız var mı seve seve alırdım :(

istanbulda yaşıyorum ama uzun zamandır çizgili kaplumbağa arıyorum eğer istanbula yollama gibi bir şansınız varsa düzenli olarak durumu ve sağlığıyla ilgili bilgi vermek koşuluyla sahiplenmeyi çok isterim

Kadir Bey özel mesaj ile bana ulaşır mısnız?

Zencefil' Alıntı:
Kadir Bey özel mesaj ile bana ulaşır mısnız?

Arzu hanım özel msj gönderemiyorum sanırım farklı bir irtibat yönetemi deneyebilirmiyiz

merhaba ankara içinde sahiplendiriyorsanız ben alabilirim size sürekli durumunu belirtirim isterseniz akvaryumumun bir fotoğrafını çekip size mesajda atabilirim

flyingturtle' Alıntı:
Acaba sahiplendirdinizmi ? 1 yıl olmuş ama ankara içinde sahiplendiriyorsanız ben alabilirim size sürekli durumunu belirtirim isterseniz akvaryumumun bir fotoğrafını çekip size mesajda atabilirim

Geri