Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Eksik yemimiz varmı?

asi kız

Bordo Bereli
mailto:/znMXO7.jpgsuanda elimde olan kullandım yemlerimiz bunlar eksik bi yemimiz varmı?

Hayvan kaç cm?
Raffy p ye seçenek olsun diye tetra reptomin alabilirsiniz.
Sera mineral varmı gormedim. Vitamin yemdir bulunmalı eğer yoksa olmalısın. Ayni zamanda raffy p içinde ki kırmızı yerlerde mineral yemdir ayırıp birgunde onları kullanabilirsin.
Sera vital gormedim. Yesillige geçişte kolaylık sağlar olması gereken bir yemdir.

Jbl schildkrötenfutter ve calcile gerek yok bitince alma. Hayvanlar büyük raffy I yerine raffy royal ya da jbl energil al.

Reptomin ile başla sonra vitale geçersin ot türevli yemin yok.

Cvp: Eksik yemimiz varmı?

Yerlermi abi ot turevi yemleri?

Abi reptomin vardı 1ay önce bitirdiler.seraninda stick yemin yarışı bitti 1lt yemden sadece 250 ml kaldı..

Jbl energilde aldım sonra geri iade ettim abi kullanma tarihi 1yil geçmiş bende onun yerine calcil almıştım..

mailto:/nEQy3R.jpgabi bunlardan da veriom bizi olurmu organik köy biberi tatli en sonrakini kendime dikdim????Çin biber .tatlı diğerleri veriom sakıncası varmı?gübre,ilac yok.

Olivya-peter :fıstık (disi)-16cm,dişsiz(disi)-14,6cm,leonardo-14cm,yaramaz(erkek)-14cm .akvaryumda iki erkek bi dışı var .dişsiz ayrı kapda.

O bitkiler olmaz. İnce yapraklı marul veya kıvırcık ver. Reptomini al mutlaka. Raffy royal veya energilden birini de al. Netten yarı fiyatına alırsın.

Cvp: Eksik yemimiz varmı?

Abi marul,kivircik zaten sürekli veriom.kivircik vercem zaman akvaryumda kavga çıkio resmen????tmm abi reptomin alım nette stokda varsa.

Birkaç yaprak at. Yarım saat sonra kalanları al.

Geri