Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Exo Terra Sepia Bones Kalsiyumlu Kemik

kazma7

Gümüş 3 Üye
Başlıktaki mürekkep balığı kemiğini aldım . Henüz elime geçmedi ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum :) . Biraz bilgilendirir misiniz?
mailto:/UPLOAD/Juen_Pet_Market/Kus_Urunleri/Muhabbet/Vitamin_Mineral/Buyuk/JPM013258_L.JPG
Yanında tetro reptomin ve sera raffy p de aldım ve isteyenlere link atabilirim (kemiğin.)

Cvp: Exo Terra Sepia Bones Kalsiyumlu Kemik

Bu ürünü kullanmadım ama kullanımı diğer ürünler gibidir.
Ya tamamını suya atarsınız veya akvaryumda bir yere sabitlersiniz kaplumbağa gelir tabiri caizsa kemirir ya da ufak parçalara bölerek yedirirsiniz.
Ya da toz haline getirip vitaminli yeme bulayarak verebilirsiniz.
Ben başka bir kullanım şekli bilmiyorum.

Sabitler sem sorun olur mu? Belki gelip ısırırlar sitede de pek bir şey yazmıyor. Yinede yorumlar için teşekkürler.

exo terra nın kendi sitesinde yemlerle birlikte verilebileceği ya da yedirilebileceği yazılmış.
Kullanım şekli olarak yukarıda yazdıklarımdan bir tanesini uygulayabilirsiniz.
Seçim size kalmış.

Teşekkürler sabitleyeceğim. Zaten 2 tane birini de serperim.

Ürün standart bir mürekkep balığı kemiği, sadece exxo terra kutusuna kaplumbağa resmi koymuş. Arzu' nun söylediği yöntemlerden birini uygulayabilirsiniz.

Geri