Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Göz kapanması sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EverDEbo

Gümüş 5 Üye
iki tane kaplumbağam var aldıklarımdan beri suda göz açmıyorlar ne yapabilirim ilaçlar nelerdir nerden bulabilirim

lütfen yorum atın

Cvp: Göz kapanması sorunu

Arkadaşım telaşlanılıcak bir durum var ise bir zahmet fotoğraf at ve bizde ona göre yorum yapabilelim.
Fotoğraf atabilecek imkanın yoksa bir veterinere danışabilirsin.Bulunduğun yere göre sana yardımcı olabilecek veteriner olabilir.
Ayriyetten sitede Arama butonu var gözlerini açmıyor yaz birsürü konu çıkacaktır bunların arasında kendi kaplumbağana benzer cinste hastalığı olan mutlaka vardır.
Birde cevap verilen yorumlara yok göz enfeksiyonu değildir diyip bilginçlik yapmayalım lütfen madem konuyu okadar biliyorsunuz neden tekrar konu açma ihtiyacı duyuyorsunuz..

Cvp: Göz kapanması sorunu

arkadaş veterinere gittim adam biz veterinerler yabani hayvanlarla ilgilenmiyoruz dedi ama sorunu cözdüm lamba ile 5 dkkka tuttum gözleri açıldı bir tanesinin ama diğerinin gözü sarı yani intiap var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri