Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Haftalık bir beslenme programı söyler misiniz?

Cvp: Haftalık Bir Beslenme Programı Söylermisiniz ?

elinizdeki yemleri yazarsanız ona göre yardımcı olabiliriz

hemen abi sera raffy p, sera raffy ı, sera raffy mineral, tetra reptomin, karides,devit 3 vitamini, elma marul vb...

ha bide kan kurdu

emre abi sende bişeler yazarmısın lütfen ?

mailto:/forum/Konu-su-kaplumbagalarinda-beslenme-her-yas-icin.html

Burada beslenme programları hakkında detaylı bir yazı yazmıştım. Göz gezdirebilirsiniz.

Hayvana elma ve kan kurdu vermeyin derim.

sağol abi ama kan kurdu tavsiye etmişlerdi kesiim ozamn zaten elmayı da pek sevmiolar dı

Mert, eğer benim yazımı incelediğinde kafana takılan soru varsa tekrar sorabilirsin. Bu arada sera raffy p, tetra reptomin ana yem kategorisinde. sera raffy ı, sera raffy mineral, karides ek yem kategorisinde.

legolas123' Alıntı:
sağol abi ama kan kurdu tavsiye etmişlerdi kesiim ozamn zaten elmayı da pek sevmiolar dı

Bu kan kurdu su değerlerini olumsuz etkiliyor, bu kadar yem içinde gereği yok diye düşünüyorum. Elmada da şeker var. Meyve türevlerini doğada hemen hemen hiç bulamıyorlar ve tüketmiyorlar.

Geri