Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Hangi Yemleri Almalıyım?

Masters

Bronz 1 Üye
Arkadaşlar Akvaryum ve ekipmanlar , dekorlar derken yemi alamamıştım bugün alacağım. 

20 Tl'ye sera veya tetra'nın hangi yemlerini almalıyım?

Serada raffy p hayvanlar 7-8 cm den küçükse raffy I veya tetra gammarus; büyükse raffy royal veya energil. 6 cm kabuk boyundan büyükse jbl agil. Ve tetra reptomin.

Cvp: Hangi Yemleri Almalıyım?

Bu yemleri Aldım. 1 yetişkin , 2 yavru kaplumbağam var 

mailto:/bM0dzG.jpg

dr. wu ile raffy I aynı ürün. raffy I'yı açmadıysan raffy P ile değiştir. ya da hangisini açmadıysan raffy P her daim olması gereken yemdir.

cem' Alıntı:
dr. wu ile raffy I aynı ürün. raffy I'yı açmadıysan raffy P ile değiştir. ya da hangisini açmadıysan raffy P her daim olması gereken yemdir.

hiç bir pet shop'ta sera raffy p'yi bulamadığım için alamadım. Hiçbir yer satmıyor. o yüzden bunları aldım. Maalesef üçünüde yiycekler mi diye 3'ünüde açtım.

piyasada kaplumbağa satışı bitince yemde gelmiyor doğru dürüst. işimiz netteki firmalara kaldı. her iki gammarustan önce tarihi erken olanı bitirmeye çalış. mineral yem gerekli hayvanlara ama tek yem alayıp dersen direk sera carnivor al. orta kısmı mineral yem dış simit kısmı raffy P'nin protein içerikli yemidir.

Geri