Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

hayvanlarım

denizsusam

Yeni Üye
Merhaba:)
ben sizlere almanya dan yazıyorum. orada yaşıyorum. hayvanlarımın fotolarını paylaşmak istedim.
bunlar benim cavialarım. çok seviyorum ben onları:)
fighting-over-food.jpg

gece yatarken kullandıkları kafes
mailto:/4830a/251128/photo.jpg
mailto:/_R9jWDBjMl24/SchXqaLLIZI/AAAAAAAAAsM/LTJDl0fW7Rs/s400/Guinea+Pig+Bedding.JPG
IMG-3171.jpg

bu da beni rats im. türkçe ismini bilmiyorum ama fare herhalde:)
mailto:/4830a/23403/photo.jpg
new-cage-2-web.jpg

puddles-web.jpg

cavialarımın 2 kafesi var. 4 tane caviam bir tane farem var(yani rats)
bu da benim gelinciğim. 2 tane var.
mailto:/4830a/118934/photo.jpg
mailto:/4830a/118935/photo.jpg
mailto:/4830a/15382/photo.jpg
benim hamsterlarım
mailto:/4830a/83093/photo.jpg
mailto:/4830a/22132/photo.jpg
mailto:/4830a/558708/photo.jpg
benim kara kaplumbağam
tort4.jpg
2721157049_80428e4241.jpg

mailto:/4830a/105231/photo.jpg
su kaplumbağalarım
mailto:/4830a/558734/photo.jpg
mailto:/4830a/558735/photo.jpg
kertenkelemin evi
mailto:/4830a/564486/photo.jpg
tavşanımın evi bahçe de
mailto:/images/freddie-5-foot-rabbit-hutch.jpg
mailto:/images?q=tbn:ANd9GcSDXsrcEETtyDEMca3_Nw_b8EhDRUwece4W2CyRBeoD-G4UUuMKfe1ioj0r
tavşanımın evi resimdeki gibi biraz daha küçük onun fotoğrafını bulamadığım için aynı ürünün linkini yüklettim.bu arada sarı siyah beyaz cavia benim değil. arkadaşımın yanlışlıkla oda girmiş. bir de golden retvıverım var

Cvp: hayvanlarım

hey maşallah :D
sen nerde yaşıyon kardeş,evi doldurmuşun tıka basa,sana yer kalmıştır inş :)

sende emre gibi hayvan besleme hastasısın anlaşılan :D

Almanyada olunca rahat oluyor orda herşey ucuz birde eviniz bahçeli çok güzel bişey anlaşılan kemirgenlere karşı bir sevdanız var ben caviaları çok seviyorum ama sevgim sadece petshopta onlara sizinki gibi bir ortam sağlayamam birde bir sorum var bazi insanların fotoğraflarında bunlara tasma takmış gezdiriyorlar sizinkilerdede oluyormu.? Bu arada su kaplumbağalarınızın su seviyesini yükseltmeniz gerek. :) Diğer hayvanlarınız da çok güzel umarım hep sağlıklı olurlar. :)

Resimlerden bazıları internetten alıntı buldum :)

Birisi benim adımdan mı bahsetti :D :D :p

evet emre. tavşan kafesi resmini internetten alınıtı yaptım.zaten altına yazmıştım. fotoğraafını bulamadım diye. ama geri kalanlar benim. bir de bir çok internet sitem var sizinkisi gibi hayvanlar hakkında. bloglarım var .(ismini vermek yasak mı acaba? )bloglarda da hayvanlarımın fotoğrafı var belki ondan görmüş olabilirsin.

bir de biri hayvana tasma takıyor musunuz? diye sormuştu. evet .gelinciğe ve tavşana göğüs tasması takıyorum.yoksa bahçede kayboluyorlar bulmak çok zor bir kere yaşamıştım da:)
ama tabi köpek gibi gezdirmiyorum:t65y: ağaça bağlıyorum tasmanın ipini upuzun bir ip:) onlar da geziyorlar dilediğince:)
bu arada kara kaplumbağam hastalandı yemek yemiyor:( veterinere götürdüm ilaç yazdı:( inşallah iyleşir:) yarın hepsinin toplu veteriner kontrolü var.biz veterinere gitmiyoruz ama o bize geliyor:) çok hayvan olduğu için hepsini götürmek zaman alır:)))

Anladım :)
Fakat bu tüm fotoğraflar internetten bir pet shop sitesinden alıntılanılıp aldırılmış yani bu fotoğraflar sana ait değil.

Geri