Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

hazır kuru alan

sedatsahin

Altın 1 Üye
Arkadaşlar 3 tane bebek kaplumbağam için hazır kuru alan alıcaktımda önerilerinizi alabilirmiyim

Cvp: hazır kuru alan

mailto:/urun_detay.aspx?kat=157&urn=12140 ben kendim yaptım kuru alanı , ama buna iyi diyorlar. İncelemelisiniz..

Akvaryum ölçüleri eni 44 boyu 35 kısa kenar 22 cm benim akvaryuma onerdiginiz kuru alan olmayabilir gibi

mailto:/urun_detay.aspx?kat=157&urn=8426 bu kuru alanın 3 farklı boyutu var. Bu belki işinize yarayabilir

Gösterdiğiniz model kaplumbağalarımı ne kadar süre götürebilir

Alternatif olarak buda aklınızda bulunsun derim.
mailto:/Hagen-Exo-Terra-Turtle-Bank-Kaplumbaga-Adasi-Orta-Boy-,PR-4859.html

Arkadaşımız zaten küçük boyunu belirtmiş.

Akvaryumun ve aldığınız kuru alanın boyuna bağlı olarak süre değişecektir , ama 1 yaşındaki kaplumbağaların boyunu 10-12 cm olarak kabul edersek 2-3 sene götürecektir tahinen. Net bilği veremiyorum , çünkü benim kaplumbağalarımda daha bebek :)

Emre bey haklısınız orta boy almakta fayda var
Bu ürün hangi boy oluyor?

http://www.nealsak.com/exo-terra-turtle-bank-kaplumbaga-adasi/ yazmayı unutmusumda ürün bu bu ne boy oluyor

Bu ürün küçük boy. Ölçülerini de küçük olanın. İşin ilginci aşağıda orta ve büyük boyu da fiyatlandırılmış ve orta olan küçükten daha ucuz.

Geri