Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Herkes beslediği hayvanın fotosunu Paylaşırsa Seviniriz.Hatıra gibi kalır zor silinir

ninjakaplumbağa19

Gümüş 2 Üye
Selamın aleyküm arkadaşlar herkes beslediği hayvanların fotoraflarını atarsa sevinirim.Malesef ben çok besledim ama fotolar kamerada biçimlendirildi facede bi tek kuşum kaldı.

Arkadaşlar resimdeki yeşim ben çok kuş besledim isimleri pıtır,bıcır,yeşim,çapkın,şimdi ise 21 günlük 6tane yavru var malesef annesi öldü yumurtlarken çok zor bi durum son yumurtada vücudu çok hasar gördü yeterki ölmeseydi de yumurtalar olmasaydı.Anneleri yeşim besliyordu hep şimdi babası beslemesi zorunda veterinere verdim geri alıcam o herşey yolunda dedi ama çok zor bir durum Allah kimsenin başına vermesin.Çok Acıklıı..........!!!:59:

Ölen annemiz bu UFFFFFF:'(Hİç kolay deyill....!!!Öyle böyle üzülmedim...

mailto:/2hs3ihu.jpg
mailto:/4g58ae.jpg
mailto:/viptle.jpg

ÖLMEDEN ÖNCEKİ FOTOLARI.ÇOK YAZIK.ANNELERİ ÖLDÜ MALESEF.Ama yavruları büyücek onlar için güvercinlerin kaldığı yer gibi büyük bir yer yapcam.

Başın sağ olsun. Üzücü bir durum. Geride kalanlara sağlıklı ömürler.

Geri