Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İstanbul / 3 Adet Kaplumbağa Sahiplendirme

Leas

Bronz 5 Üye
Merhabalar,

Sürekli seyahat ettiğimden pek ilgilenemediğimden sahiplendirmek istiyorum. 1 Adet kabuk boyu 10 cm, 2 adet kabuk boyu 2-3 cm olan kaplumbağalarımı sahiplendirmek istiyorum. 

Alan arkadaşa 2 adet 70cm'lik akvaryum, ısıtıcı ve 2 adet iç filtreyide ücretsiz olarak vereceğim. 

İstanbul/avcılar

10 cm kabuk boyu olan kaplumbağa cinsi nedir acaba?

Cvp: İstanbul / 3 Adet Kaplumbağa Sahiplendirme

Yanlış ifade ettim kusura bakma cinsiyetini sormak istemiştim. Erkek mi dışı mi diye?

Disi :)

Leas' Alıntı:
Merhabalar,

Sürekli seyahat ettiğimden pek ilgilenemediğimden sahiplendirmek istiyorum. 1 Adet kabuk boyu 10 cm, 2 adet kabuk boyu 2-3 cm olan kaplumbağalarımı sahiplendirmek istiyorum. 

Alan arkadaşa 2 adet 70cm'lik akvaryum, ısıtıcı ve 2 adet iç filtreyide ücretsiz olarak vereceğim. 

İstanbul/avcılar
Merhaba 2, 3 cmlik olanı sahiplenmek istiyorummm

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Leas' Alıntı:
Merhabalar,

İstanbul/avcılar

Merhaba, tamamını almak isterim.
Saygılar,
[email protected]

Sitede özel mesaj gönderilmiyor. Bunun yasaklanması ayrı bir saçma :) Arkadaşlar isteyenler * yazabilirler. 05374969O2

0537 496 94 O2

Geri