Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İstanbul Anadolu Yakasi 2 Adet 3 Yasinda Su Kaplumbagasi Sahiplendirme.

bebelac

Yeni Üye
Merhaba,

Kaplumbagalarimin birini petshoptan kurtarmistim birini de bir baskasindan bakamadigi icin sahiplendim. Simdi buyuduler fakat Ankaradan İstanbula kucucuk bir daire tasindim ve maalesef hak ettikleri ortami saglayamiyorum. Bakarken kuru alan, isitici ve dis filtre ile baktim. Artik kuru alanlarina sigmiyorlar, isiticiyi da kirdilar. Gecici olarak 50 litrelik isiya ve darbeye dayanikli saklama kabinda yine ekipmanlarla yasiyorlar. Sahiplenen arkadasa dis filtreyi, yemleri ve isitici icin ucrette verecegim. İstanbul Anadolu Yakasinda sahiplendirebilirim

Ekli dosyalar

• 6EA24BA3-835B-44C9-8CE9-49711CEE6C76.jpeg
    6EA24BA3-835B-44C9-8CE9-49711CEE6C76.jpeg
    594.4 KB · Görüntüleme: 11
Cvp: İstanbul Anadolu Yakasi 2 Adet 3 Yasinda Su Kaplumbagasi Sahiplendirme.

Merhabalar, bir arkadas baska bir platformdan daha once iletisime gecmisti, bayramdan sonra gorusecegiz. Gorusemezsek sizinle iletisime gecelim olur mu . Cok tesekkur ederim

Geri