Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İstanbul Şişli Sahiplendirme 10 Yaş 1 dişi 1 erkek res

atakan123123

Bronz 5 Üye
Tombik ve zombik adındaki çift kaplumbağalarımı ekipmanlarıyla birlikte sahiplendirmek istiyorum.
10 yaşındalar biri 13cm diğeri ortama 17cm boyunda.

Gerçekten ilgilenemiyorum.Ve gündemde askerlik durumum var.Ben onlara kuru alan uv lamba gibi ekipmanlar kuramadım.
Kendime güvenemedim lambanın suya düşmesi gibi etmenler beni tedirgin etti.Çünkü neredeyse hiç ama hiç evde olmuyorum.
Uzun zamandır böyle yaşıyorlar.

Jbl lin 2500mg 2 kutu yemi. yaklaşık 400tl değerinde
300litre akvaryum 90cm en 90cm yükseklik 60 cm genişlikti sanırım.
300w Isıtıcı
1 Adet sobo 808c corner filtre ile birlikte verilecek.
30kg ya yakın silis kum.(temizliği zor silisin altına pislik birikebiliyor diye sonradan çıkarttım.
Oldukça dik bir akvaryum temizliği normal akvaryumlardan 2 kat zor bilesiniz..

Sahiplenecek arkadaştan 2 isteğim var.
Evim İstanbul Şişli Feriköy Semtinde.
Birincisi binek araca sığmaz panelvan gibi bir araçla sevk edilmesi lazım.Sevkiyat size ait.
Taşıma konusunda hatta eve kurmak konusunda her türlü manevi desteği yapacağım Tek başına gelse bile yeterlidir.
Tüm ekipmanlarıyla teslim edeceğim.Onlara güzel bir kuru alan yapsın iyi baksın.Bakamadığı zamanda ölüme terk etmesin.Telefon açsın gerekirse yine ben gelir alırım.
Onlar bana 3 yıl birlikte yaşadığım kız arkadaşımdan geriye kalan manevi tek hatıra.

Eğer bütçesi elveriyorsa Ekipmanlarla ilgili verebildiği kadar ufak bir bedel verebilir.
Ortalama 700tl lik gıda ve ekipmanla verdiğimi düşünürsek eğer bütçesi elveriyorsa 300tl gibi bir rakam rica edebilirim yoksa önemli değil.
Buna olan inancım şundan geliyor  bi yerde gerçekten buna inanmaya başlıyorum insan para ödemediği şeylerin kolay kolay değerini bilmiyor.Kolay sahip olunca kolay ziyan edilebiliyor..

Fotoğraflar Ektedir.
Telefon 0553 359 17 06 Atakan Demirtürk

Ekli dosyalar

• 45312094_1874120796018305_1639569946675511296_n.jpg
    45312094_1874120796018305_1639569946675511296_n.jpg
    82.6 KB · Görüntüleme: 34
  • 45210555_183533179254791_2184171370311581696_n.jpg
    45210555_183533179254791_2184171370311581696_n.jpg
    93.5 KB · Görüntüleme: 26
Facebook gruplarina da bir ilan verin. Ekipmana ucret iyi bir fikir cunku ekipmani satip, hayvanlardan da kurtulma riskleri var.

Keske gecici sure bir arkadasiniz yada akrabaniz sahiplenebilse.

Sizin icin manevi degeri de varmis.

1) Kirmizi yanakli su kaplumbagasi(red eard slider)

2) Su Kaplumbağası Sevenler Besleyenler

3) Su Kaplumbağası Dünyası

4) Su Kaplumbağası Arenası / Turtle Arena
Siteler

Cvp: İstanbul Şişli Sahiplendirme 10 Yaş 1 dişi 1 erkek res

Merhabalar Aslı hanım tavsiyenizi dikkate alacağım oralardada paylaşacağım teşekkürler

Kaplumbağalarımdan Erkek olan
Forumumuzdan birine sahiplendirilmiştir.

Bir dişi ve ekipmanlarıyla birlikte sahiplendirme halen geçerlidir.

Dişimizde Forumdan Mustafa beye Sahiplendirilmiştir.

Ekipman ihtiyacı olanlar ücretsiz temin için benimle irtibat kurabilirler.

Mango Kökü
50-100-300w ısıtıcılar
hava pompaları
elyaf
sobo 808c köşe filtresi elimde mevcut.

Hayirli olsun Atakan Bey. Su manko koku fazla ise, dusunebilirim.Acaba nasil birsey, benim kaplumbagalar 16-17 cm civari 2 tane. Uygun olur mu diye emin olamadim.

Ben de Kurtulus'tan yeni tasindim ve ayda 1 geciyorum oralara. Gerci askerlik durumunuz da varmis.

Merhaba aslı Hanım buralardayım uzun bir süre daha.
E posta veya wp üzerinden irtibat kurabilirseniz.
detaylı ölçülerini size iletirim selamlar

Alanım küçük yoksa ben alırdım dişi olanı. Onlardan ayrılmak zor gelecektir ama

Merhaba atakan bey asli hanıma uymaz ise mango.köküne talip olabilirim. Birde 300 w isiticiyada makul miktarda almak isterim

Aslı Hanım İrtibat Kurdu Kendisiyle ölçüleri paylaşacağım onun için uygunsa ona teslim edeceğim.
Yoksa size dönüş yapayım ufuk bey.

@Aslı Hanım Mail üzerinden ö.m nizi okudum ancak site üzerinden özel mesaj kutuma giremiyorum.
Giriş yetkim yok şeklinde bir uyarı alıyorum.
E posta üzerinden irtibat kurabilirseniz daha iyi olur.
[email protected]

Merhaba.

Mail gonder linkine tiklamistim ancak ozel mesaj gitmis. Ayrica ozel mesaj yetkimin de, kullanici adi degisince kalkmis olmasi lazimdi. Yazilimci arkadaslarin bu durumlardan bilgisi olsun,Moderator arkadaslar iletirse sevinirim.

Mango kokunu aldim Atakan Beyden, sagolsun.

Atakan Bey, baska bir ekipman kalmadi ise, arkadaslar konuyu kapatabiirler

Geri