Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İşte Paolo'nun yeni akvaryumu

paolo nutinitr

Altın 2 Üye
Sadece bir ısıtıcı eksik onuda yakın zamanda alacağım.
mailto:/photo/my-images/4/dscn7511j.jpg/
mailto:/photo/my-images/59/dscn7512p.jpg/
mailto:/photo/my-images/802/dscn7513.jpg/
mailto:/photo/my-images/855/dscn7514l.jpg/
mailto:/photo/my-images/189/dscn7515l.jpg/
mailto:/photo/my-images/854/dscn7516o.jpg/

Cvp: İşte Paolo'nun yeni akvaryumu

Çok şirin bir akvaryum olmuş tebrikler,yanlız en yakın zamanda akvaryum ısıtıcısı şart hemen şifayı kapıveriyor kapluşlar :)

mailto:/photo/my-images/259/dscn7508x.jpg/

:) tEŞEKKÜR Ederim. UğRAŞTIĞıma değdi.şu an orda yüzüyo minik :)

mailto:/photo/my-images/259/dscn7508x.jpg/

Eğer sert bir mukavvanın veya benzeri malzemenin üstünü bildiğimiz alüminyum folyo ile kaplar ve ampulünüzün üst kısmına yerleştirirseniz ışık ve ısı yukarı dağılmadan sadece kuru alana yönlenebilir. Nacizhane önerim. :)

eminemre' Alıntı:
Eğer sert bir mukavvanın veya benzeri malzemenin üstünü bildiğimiz alüminyum folyo ile kaplar ve ampulünüzün üst kısmına yerleştirirseniz ışık ve ısı yukarı dağılmadan sadece kuru alana yönlenebilir. Nacizhane önerim. :)
Benim kuru alana koyduğum lamba da çok yayılıyo fazla ısıtmıyor.Siz mukavvayla yapılmasının bir lini falan varsa verirseniz çok mutlu olucam:)

Ben mukavvayla yapmadım direk alimüinyum folyodan yaptım bayağı yansıtıyo ısıyı

kuru bölgesini neyden yaptınız acaba benim kaplumbağalarımın yok da ne yapacağımı bilemiyorum birşey tavsiye ederseniz sevinirim

Cvp: Cvp: İşte Paolo'nun yeni akvaryumu

smy' Alıntı:
kuru bölgesini neyden yaptınız acaba benim kaplumbağalarımın yok da ne yapacağımı bilemiyorum birşey tavsiye ederseniz sevinirim
Cd kabından,strafordan,camdan vs. bir çok kuru alan çeşidi var forumu ararsanız çok güzel ve kolay yapılan kuru alanlar bulabilirsiniz :)

Geri