Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İyiki Doğdun Emre Abi :)

Cvp: İyiki Doğdun Emre Abi :)

Biz Yaşarcan'ın yalancısıyız :D :haha: Zaten altısında da kutlamamıştık iyi oldu :D

Ne kadar teşekkür etsem az, buradaki mesajlar çok daha anlamlı oldu benim için.
Neslihan, gene gayet güzel bir karikatür ile değinmişsin konuya :)
Evet, doğum günüm Ali Sarp’ ın dediği gibi 6 Şubat' tı. Genelde tarihi bir çok yerde gizli tutuyorum. Yani zaten sayfada çıkmamıştır Cem :)
Yaşarcan sosyal paylaşım sitesinde arkadaşımın sonradan paylaştığı mesajı görünce farketmiş :)
Size arkadaşımın yaptığı pasta resimlerini göstereyim. Gerçekten tek tek uğraşmış, tamamı el becerisi.

mailto:/a/img35/4431/d886.jpg

mailto:/a/img594/6163/w9kf.jpg

mailto:/a/img844/9041/8keo.jpg

mailto:/a/img850/8886/fzv2.jpg

mailto:/a/img541/9662/t22y.jpg

mailto:/a/img32/3182/cvhb.jpg

mailto:/a/img198/774/n9so.jpg

Birde mavi kabuklu yapmış ama doğallıktan ödün vermek istemediği için bunu pastaya koymamış :)

mailto:/a/img62/3662/0a1h.jpg

Buda geçen sene yaptığı. Gene çok güzel ama bence şimdikiler harika :)

mailto:/a/img138/3893/pz7k.jpg

bak bu sonda ki :D çizgilinin yukardaki resmine benzemiş :D
Hepsi çok güzeller ellerine sağlık. Ama artık silis kuma geçse iyi olur :haha:

Vallahi ellerine sağlık tadıda görüntüsü gibi mükemmeldir eminim ama canım çektiiiii :) Neslihan Abla bana pasta yaparmısın :)

olivia-peter' Alıntı:
bak bu sonda ki :D çizgilinin yukardaki resmine benzemiş :D
Hepsi çok güzeller ellerine sağlık. Ama artık silis kuma geçse iyi olur :haha:

Orası kuru alan Neslihan :) Mavi-gri gibi olanlar kuru alandaki granit taşlar ve arkada dalları yapmış :)
Sondaki tam bomba :)

gerçekten tebrik etmek lazım. arkadaşın hemen pasta işine girmeli. bu hamur kaplama her pastacının yapacağı iş değil. müşteri de hazır forumda. :smile: senede temiz bir 100 adet satar.

Yeni yaşın kutlu olsun abi.Tüm açtığımız konuda bizimle fikirlerini paylaştığın için teşekkürler.Sitemizle bir yaş daha yükseldin... Abilerin abisi :D

Cvp: RE: İyiki Doğdun Emre Abi :)

Ağustos' Alıntı:
Vallahi ellerine sağlık tadıda görüntüsü gibi mükemmeldir eminim ama canım çektiiiii :) Neslihan Abla bana pasta yaparmısın :)

İmrendirmek istemem ama çok lezzetliydi.

Alisarp' Alıntı:
Abi insallah soyleyip yanlis bisey yapmadim ?

Tabiki yanlış bir şey yok Ali Sarp. Sanırım yaş ilerleyince bu tip etkinliklere doyduğum için fazla ön planda tutmuyorum sadece. Ama buradaki çok iyi oldu :)

cem' Alıntı:
gerçekten tebrik etmek lazım. arkadaşın hemen pasta işine girmeli. bu hamur kaplama her pastacının yapacağı iş değil. müşteri de hazır forumda. :smile: senede temiz bir 100 adet satar.

Evet, zaten yaratıcılık konusunda gerçekten iyi, el beceriside var, pastalarıda sevdiği için bu işte uzman oldu. Sorduğumda kuru alanı bayağı incelediğini söyledi :) Butik pasta yapanların çoğundan iyi bencede :)
Arkadaşım adınada teşekkür ederim. Forumda müşteri kitlesi oluştu derim ona :)

Zilli Hayri' Alıntı:
Yeni yaşın kutlu olsun abi.Tüm açtığımız konuda bizimle fikirlerini paylaştığın için teşekkürler.Sitemizle bir yaş daha yükseldin... Abilerin abisi :D

Teşekkürler Burcu, ne güzel yazmışsın :) Daha nice senelere hep beraber devam...

Biraz gec kalmisim ama olsun dogum gunun kutlu olsun cem abi :))) :D

Pardon emre abiymis :)

Uzun süre siteyi yalnız götürdük Cem ile. Hele daha başında tek ben başımayken iyi imdadıma yetişmişti. Olmasa işimiz zor gerçekten.

Gayette iyi goturuyosunuz abi zaten ikinizde bu kadar isinizin arasinda surekli bizle ilgileniyorsunuz

Geç olsa da yazmadan geçemezdim :ashamed0006:

Abi yazılanlardan da anlaşıldığı üzere öyle nice yıllara diyerekten geçiştirilebilecek bir etki bırakmamışsın burada. Şahsen sanal ortamdan tanışıpta, arkadaşlığı- abi kardeşliği real ortama dönüştüğü ender kişilerden birisin. İyiki forumla birliktesin. Sevdiklerin ve kapluşlarınla birlikte huzurlu uzuuunca yıllara

Çok teşekkürler Emin. Zaman önemli değil, bu yazının bendeki yeri çok başka.
Bu arada yakında gene görüşelim, sırf lamba alımı ile kalmasın.

Geri