Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

İzmir 7 aylık su kaplumbağama ömürlük yuva

Denizz

Bronz 3 Üye
Merhaba, yaklaşık 7 ay önce kırmızı yanaklı su kaplumbağası sahiplendim. Şuan onunla yeteri kadar ilgilenemiyorum.
Bu yüzden ona iyi ekipmanlı bir akvaryum ve ömürlük bir yuva arıyorum. İlgilenenlere fotoğrafını gönderebilirim.

Bende sahiplenmek için kaplumbağa arıyorum lütfen ilatişime geçebilir miyiz

Bende su kaplumbağası sahiplenmek istiyorum lütfen iletişime geçebilir miyiz

Deren_Dolgunkaya' Alıntı:
Bende sahiplenmek için kaplumbağa arıyorum lütfen ilatişime geçebilir miyiz

Bende su kaplumbağası sahiplenmek istiyorum lütfen iletişime geçebilir miyiz

Tabi iletişim için özelden yazamıyor muyuz

Denizz' Alıntı:
Merhaba, yaklaşık 7 ay önce kırmızı yanaklı su kaplumbağası sahiplendim. Şuan onunla yeteri kadar ilgilenemiyorum.
Bu yüzden ona iyi ekipmanlı bir akvaryum ve ömürlük bir yuva arıyorum. İlgilenenlere fotoğrafını gönderebilirim.
merhabalar, bir su kaplumbağam vardı eskiden, yeniden edinmek çok istiyorum.  nasıl iletişime geçebiliriz?

Cvp: İzmir 7 aylık su kaplumbağama ömürlük yuva

Hayır henüz sahiplendirmedim. Yalnız ekipmanlı akvaryumu olması gerekiyor görüp o şekilde sahiplendirmek istiyorum

İlgilenenler [email protected] adresine mail atabilirler.

Bu arada ücretsiz sahiplendireceğim.

Denizz' Alıntı:
merhaba bende izmirdeyim su kaplumbağama arkadas arıyorum 05534556773

Denizz' Alıntı:
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]merhaba bende izmirdeyim su kaplumbağama arkadas arıyorum 05534556773 [/font]

Merhaba su kaplumbağam yakın zamanda öldü yeniden kaplumbağa istiyorum fakat satın almak istemiyorum sahiplendirmek isterseniz istanbulda ikamet ediyorum. Çok iyi şekilde bakacağıma emin olabilirsiniz. Mail adresim
[email protected]
İletişim kurabilirseniz çok mutlu olurum kaplumbağa aşığı biriyim diyebilirim.

Geri