Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

JBL gammarus hakkında yorumlarınız

mithat

Bronz 2 Üye
arkadaşlar bugun petshopa gittim tropical gammarus almak için ve sera raffy p fakat ıkısıde yok tum petshoplara gittim bende JBL GAMMARUS aldım sizce nasıl? JBL marka için ne düşünüyorsunuz? ana yem olarak sizce ne kullanmalıyım?

RE: gammarus ??

Jbl iyi bir marka, hatta en iyisi bile denebilir, gammarus olarak sera daha iyi bence. Ama çokda ince elemenize gerek yok, sonuçta kurutulmuş canlı bence.

Ana yem olarak tetra reptomin öneririm.

Cvp: gammarus ??

teşekkür ederimm. az önce 2 lepistes attım gayet uyumlular şimdilik

Cvp: JBL gammarus hakkında yorumlarınız

sera carnivor; sera raffy p; tetra reptomin ana yem olarak kabul edilir. gammarusun şöyle bir durumu var. bunu hem kaplumbağa hemde balık yer her ikiside uzandığı sırada arada problem çıkma olasılığı var bunu verdiğinde takip et. yada balıklara ufaltıp başka bir kenarda ver ve elinle set kur. kaplumbağalar üstlerine gelmesin.

Cvp: JBL gammarus hakkında yorumlarınız

az önce verdim bi sıkıntı olmadı balıklar kalıntıları falan yiyolar fotoğrafları paylaştım zaten :))

Geri