Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Jbl Yemleri Tanıtım Konusu

Alvin

Bronz 1 Üye
mailto:/img21/1954/jblrugil.png

JBL Rugil Kamplumbağa Yemi

Jbl rugil, minik çubuk formu ve özenle seçilmiş içeriği ile, küçük su kaplumbağalarının beslenme alışkanlıklarına ve besin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır.

İçindekiler:
Yüksek kalite balık, karides ve tahılözü içeriği, sağlıklı büyümeleri için gerekli muhtelif proteinleri sağlar. Tahılözündeki esansiyel doymamış yağ asitleri, enerji metabolizmalarının sağlıklı ve etkin gelişimine olanak verir. Önemli vitaminlerin yanı sıra, bioelement inositoller, balıklarınızın sağlıklı büyümesini destekler ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

Tavsiye edilen besleme şekli, genç, büyüme çağındaki kamplumbağalar için, günde 2-3 defa 10 dakika içerisinde tüketebilecekleri miktarlardadır.

Yetişkin kaplumbağalar için, aynı şekilde, haftada 5-6 defa verilmelidir.
Temel besin:
E306 antioksidanı (doğal E Vitamini özü) içerir.

jblenergil1.jpg

JBL Energil

Jbl energil kurutulmuş bütün balık ve yengeçleri içerir. Kaplumbağalarınız için doğal protein kaynağıdır.

jblschildkroetenfutte1.jpg

JBL Turtle Food

Su ve kara kaplumbağaları için kurutulmuş su kabuklularıdır. Bu su kabuklularında kaplumbağamızın ihtiyacı olan kalsiyum yüksek oranda bulunur.

mailto:/img21/641/jbltortil1.jpg

JBL Tortil
Kaplumbağalar için tablet (dip) yem. Bir tablet Jbl Tortil, kaplumbağalar için birçok faydalı birleşimi içerir. Jbl Tortil, kaplumbağalarınız için yem çeşitliliği sağlayan dip yem tabletlerinden oluşur.

İçindekiler: Balık, su kabukluları, su yosunu, tahıl, buğday

mailto:/assets/PetShop/500/PetShop_494516.jpg

Kaplumbağalar için, kemik gelişimini destekleyen, stick yem

Kaplumbağalar için, tüm besinsel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla balık ve karides unu içeren, kemik gelişimini destekleyen, stick yemdir.

Buğday tohumu içerisindeki doymamış yağ asitleri sağlıklı bir gelişime destek olmanın yanısıra ihtiyaç duydukları enerjiyi de sağlar.
İçeriğinde bulunan lisin kemik gelişimini destekler.

Ürünün Analizi;
Ham protein 40,00, ham yağ 7,00, ham lif 0,50, ham kül 8,00, lisin 2,35, vitamin A 25.000 IU, vitamin D3 2000 IU, vitamin E 330 mg, vitamin C 400 mg.

Beslenme Tavsiyesi;
Yavru ve gelişen kaplumbağalar için, 10 dakika içerisinde tüketebilecekleri miktarda, günde 2 - 4 kere beslenmesi tavsiye edilmektedir.
Yetişkin kaplumbağalar için, 10 dakika içerisinde tüketebilecekleri miktarda, haftada 4 - 5 kere beslenmesi tavsiye edilmektedir.

e0f6ae1f-dfa2-45d1-9601-0f3a7a414382.jpg

Kaplumbağalar için, kurutulmuş gammarus içeren, doğal yem

Kaplumbağalar için doğal beslenme alışkanlıklarına uygun türe özgü beslenme olanağı sağlayan, özenle kurutulmuş gammarus içeren, yemdir.

Kaplumbağaların doğal yemleri olan gammaruslar özel bir yöntem ile kurutularak hazırlandığından tüm doğal besinleri içerir.
İçeriğinde bulunan kalsiyum sağlıklı kabuk gelişimini destekler.

Ürünün İçeriği;
Kurutulmuş gammarus.

Ürünün Analizi;
Ham protein 33,00, ham yağ 5,00, ham lif 6,50, ham kül 40,0.

Beslenme Tavsiyesi;
Yavru ve gelişmekte olan kaplumbağalar için, 10 dakika içerisinde tüketebilecekleri miktarda, günde 2 - 4 kere beslenmesi tavsiye edilmektedir.
Yetişkin kaplumbağalar için, 10 dakika içerisinde tüketebilecekleri miktarda, haftada 4 - 5 kere beslenmesi tavsiye edilmektedir

Cvp: Jbl Yemleri Tanıtım Konusu

Faydalı bir konu olmuş :)
Bir eksik pro baby olan sanırım. O da zaten vitaminli karides ve gammarus içeriği.

AEK' Alıntı:
Faydalı bir konu olmuş :)
Bir eksik pro baby olan sanırım. O da zaten vitaminli karides ve gammarus içeriği.

unutmuşum onu da burdan tanıtayım

jbl-pro-baby-yavru-kaplumbaa-yemi-250-ml.jpg

Yavru ve gelişen su kaplumbağaları için,kaliteli besin ve vitamin karışımı sayesinde tüm beslenme ihtiyaçlarını karşılayan doğal yemdir.

-İçerdiği önemli lifler ve proteinler büyümelerini hızlandırmaya yardımcı olur

-Sağlıklı bir kabuk gelişimi için gerekli olan kalsiyumu sağlar

Beslenme Tavsiyesi:
Yavru ve gelişen kaplumbağalar için,10 dakika içinde tüketecekleri miktarda,günde 2-4 kez beslenmeleri tavsiye edilir

çok teşekkürler bende jbl nin yemini alıcaktım hangi çeşit yem alsam diye kararsız kalmıştım ama bu tanıtımdan sonra hangisini alıcağıma karar kıldım:smile:

Geri