Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kaplumbağa sahiplenmek istiyorum

Pelşin_Bulut

Yeni Üye
İstanbul içi kaplumbağası olanlar yazabilir mi çok seviyorum ve satın almak istemiyorum yardımcı olabilecekler var ise yazabilirler en kısa sürede dönüş sağlayacağım

Merhabalar bende bir cift var 4 yasindalar ekipmaniyla birlikte sahiplendirebilirim ucret talebim yoktur ve disi yumurtladi ama ben yetisemeden istedigi gibi saklayamadigindan kirmis potansiyeli var 2 sene icinse istedigi zaman tekrar yumurtlayabiliyor ciftlesmeye gerek duymadan isterseniz 545 942 9120 msj atarsaniz donus saglarim

Merhaba su kaplumbağam yakın zamanda öldü yeniden kaplumbağa istiyorum fakat satın almak istemiyorum sahiplendirmek isterseniz istanbulda ikamet ediyorum. Çok iyi bakacağıma emin olabilirsiniz.

Silindi

Ekli dosyalar

• KAPLUMBAĞA.jpeg
    KAPLUMBAĞA.jpeg
    129.5 KB · Görüntüleme: 3
Geri