Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağa Şelalesi

busra

Bronz 4 Üye
mailto:/evcil-hayvan/surungen-selalesi-dekoru-100311914

bu ürünü düşünüyorum kuru alan için,
şu an cd kabından geçici var

bunu cama vantuzlamak istiyorum ne diyorsunuz, bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

Cvp: Kaplumbağa Şelalesi

Herhangi bir hazır kuru alan almadan önce akvaryumun boyutlarına uyup uymayacağı konusunda satıcıdan bilgi almakta fayda var.Üç farklı boyda satışı bulunan Exo Terra Turtle Bank tercih edilebilir.

Linki paylaşılan ürün teraryumlarda ya da paludaryumlarda dekorasyon amacıyla kullanılan bir kalıptır.Kaplumbağa için akvaryum içi kuru alan yaratma konusunda etkin olmayacaktır.

Hayvanlarin ustune cikabilecegi birsey oldugunu zannetmiyorum ve bunun yaninda vantuz asla tutmaz, forumda ki el yapimi yada yaptirilmis kuru alanlari inceleyebilirsiniz. Furkanin dedigi de kaliteli bir urun yalniz hayvan buyudukce ve 6 mm ustu camlarda manyetigi tutmuyor bu nedenle desteklemek icin de vantuz almalisiniz birde dikkatli olun yan sanayi urun almayin ozellikle exo terra olmali ornegin saniyorum NBC markasinin urunleriyle sorun yasayan uyeler oldu.

büşra, bunlar petrol artıkları göze hoş geliyor ama iyi şeyler değiller. zaman içinde kokuda yapıyorlar. hayvanların bu suyu aynı zamanda içtiklerini düşünerek işi netleştirmek ve uygun olanları seçmek yerinde olacaktır. bu üstüste iki parçadır. vantuzla cama yapışmaz. altına taş dizip yükseltsen bu defada yer kaplayacak o da olmaz.

cem' Alıntı:
büşra, bunlar petrol artıkları göze hoş geliyor ama iyi şeyler değiller. zaman içinde kokuda yapıyorlar. hayvanların bu suyu aynı zamanda içtiklerini düşünerek işi netleştirmek ve uygun olanları seçmek yerinde olacaktır. bu üstüste iki parçadır. vantuzla cama yapışmaz. altına taş dizip yükseltsen bu defada yer kaplayacak o da olmaz.

tmm dır
cd kabından transfer olursam turtle bank alırım artık

teşk

Geri