Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağa yemlerinde 25 TL indirim (Aslında tüm petshop ürünlerinde indirim)

Deadly Sto(R)m

Gümüş 5 Üye
Arkadaşlar mehraba,

Daha önce kedim için kum aldığım bir sitede kampanya yapıldığını gördüm. Bilmeyenler için indirimi açıklayayım. Yöneticiler izin verirse site adı da veririm. Yoksa özel mesajdan ulaşabilirsiniz.

Not: Site ile uzaktan yakından alakam yaktur. Sadece Sera'nın 1000 ml yemini 15 liraya almak hoşuma gitti :)

1) Siteye üye olunca 10 lira değerinde puan kazanıyorsunuz.
2) Sitedeki anketi doldurup 10 lira daha puan kazanıyorsunuz.
3) Facebook sayfalarını beğenip 5 lira daha kazanıyorsunuz.
4) Sonra sitedeki iletişim bilgilerinden anketi doldurduğunuza ve facebook sayfasını beğendiğinize dair mesaj yollayın birkaç saat sonra hesabınızda 25 lira değerinde puanınız olur.

Onu da hediye çekine dönüştürüp siparişinizi 25 lira indirimle verebilirsiniz.

Üstelik ister online kredi kartı ile 12 taksit isterseniz kapıda kredi kartı ile ödeyerek. Bir de 50 lira üzerine kargo ücretsiz.

(Ben kedim için 40 liradan 2 koli silikon kum aldım (Toplam 16 paket) önceden de puanlarım vardı. Sadece 46 lira ödedim. Siparişi dün gece verdim, bugün elimdeydi)

Cvp: Kaplumbağa yemlerinde 25 TL indirim (Aslında tüm petshop ürünlerinde indirim)

site adını verseniz

Cvp: Kaplumbağa yemlerinde 25 TL indirim (Aslında tüm petshop ürünlerinde indirim)

Www.adresemama.com

Arkadaşlar yanlışlık için kusura bakmayın. Siteye üye olunca verilen 10 liralık puanları kaldırmışlar. Ben üye olduğumda veriliyordu. Ama facebook ve anket puanları halen geçerli. Yani 15 liralık indirim kazanabilirsiniz.

Anket doldurdum fakat vermedı puan?

zaferya' Alıntı:
Anket doldurdum fakat vermedı puan?

Facebook sayfasina girdiyseniz gormussunuzdur, puanlarin yuklenebilmesi icin e-posta adresinizi mesajla adresemama.com a bildirmeniz lazim. Bunun en iyi yolu sitede en alta inip iletisim linkine tiklayip puanlarin yuklenmesini talep etmek.

tosbik57' Alıntı:
İndirim kaplumba yemleri icinde gecerlimi ..

Sitedeki tum urunler icin gecerli. Yeter ki anketi doldurup facebook sayfasini begenin, ve site uzerinden mesaj yollayip puanlarin yuklenmesini bekleyin...

ürün çeşidi az ama fiyatlar hesaplı gözüküyor.

Geri