Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağalar için broşür

Cvp: Kaplumbağalar için broşür

Emre bey çok teşekkürler uyardığınız için hemen düzelttim ve ekledim tekrar :)

Melisa hanım çok iyi fikir. Yarın akşam hemen onuda hazırlıyorum :)

Ben Türkçe/edebiyat ödevimde böyle bir kaplumbağanın hayatını yazmıştım, oradan aklıma geldi :)

Çok mantıklı :) Yarın finalim var yoksa şimdi yazmaya başlardım :) Sende atabilirsin bana yazını onuda ekleriz içine ?

Gayet güzel bir yazı oldu. Emeğinize değecektir. Bende şimdi paylaşıyorum :)

3 ay önce yazmıştım. Arayım bir bulursam hemen atarım :)

Çok güzel yapmışsınız Ecem hanım :)

Beğendiğinize çok sevindim :)
Bunu ulaştırabileceğimiz kadar çok sayıda insana ulaştıralım. Bu başlangıç olsun devamıda gelir.

Aslında Böyle Bunu Fotokopi Çektirip Çoğaltıp Kaplumbağaları Satarken Yanlarında Bu Yazıyıda Verseler Çok İyi Olur :))

Petshoptakilerin öyle birşey yapması malesef imkansız.

Ecem hanım gerçekten çok güzel bir yazı ben de dağıtmaya çalışacağım umarım verdiğim pet shoplar ben gider gitmez yırtıp çöpe atmaz

Ecem çok güzel olmuş fikir muhteşem ama sanırım biraz petshop daki satılıcara laf gitmiş (bence) o kısım düzenlenirse çok güzel ola bilir. Destek için bu siteyi önermende çok iyi :) Ellerine sağlık.

Not:Bende foto shop programı istiyorum nerden indirecem yada biyerde satılıyormu?

Ecem Hanım, ben buldum yazıyı da nasıl gönderticem bilemedim :( Bende sizin gibi fotoshopdan mı yapsam? :S

aycajd' Alıntı:
Ecem hanım gerçekten çok güzel bir yazı ben de dağıtmaya çalışacağım umarım verdiğim pet shoplar ben gider gitmez yırtıp çöpe atmaz

Ayça hanım petshoplara vermeniz çok doğru olamayacaktır bizim amacımız satın alacak insanları bilinçlendirmek :)

antifbyigit' Alıntı:
Ecem çok güzel olmuş fikir muhteşem ama sanırım biraz petshop daki satılıcara laf gitmiş (bence) o kısım düzenlenirse çok güzel ola bilir. Destek için bu siteyi önermende çok iyi :) Ellerine sağlık.

Not:Bende foto shop programı istiyorum nerden indirecem yada biyerde satılıyormu?

Yazıyı yazmamdaki asıl amaç zaten satıcılara laf gitmesi o nedenle onu kaldırmayacağım :)
Adobe CS 4 kullanıyorum ben. İnternette birçok sitede mevcut ama partları biraz uzun :)

gazoz' Alıntı:
Ecem Hanım, ben buldum yazıyı da nasıl gönderticem bilemedim :( Bende sizin gibi fotoshopdan mı yapsam? :S

World dosyasındaysa bana burdan özel mesaj olarak kopyala yapıştır yapabilirsiniz :) Olmadı diğer sosyal paylaşım sitesinden gönderebilirsiniz world dosyasını :)

Word'de olsa çok iyi olurdu ama elimle yazmıştım :/

Aktarma imkanınız varsa çok uzun değilse ve sizi uğraştırmayacaksa aktarabilirsiniz. Yoksa uğraşmayın sorun yok :)

Uğraşayım bakalım :) Çok çok uzun bir şey değil :D

Bir şeyler değiştirip yazdım :) gönderiyorum :D

Ben laf derken buroşürü dağıtan petshopar alınmasın diye :)

ecemkoten' Alıntı:
Arkadaşlar başka bir başlıkta petshoptan kaplumbağa alırken gördüğümüz kişilere yada duyarlı olduğuna inandığımız petshoplara dağıtabileceğimiz bir broşürümüz olsun dedik. Ben ufaktan bir yazı yazdım. Amatörce bir çalışma oldu fakat sizin tavsiyelerinizde düzenlemek istedim. Bunu sadece bir taslak olarak düşünün. Ben yazıyı değilde dizaynı değiştirelim derim. Kaplumbağanın ağzından yazmak istedim. Eklemek istediklerinizi direk hiç çekinmeden söyleyebilirsiniz.

Photoshop kullanıyorum aklınızdaki fikirleri söylerseniz gerçekleştirmeye çalışırım. Yada beğenen olursa bunun çıktısını alıp isterse dağıtabilir :)
Karar sizin :)

Taslağı paylaşıyorum :

mailto:/img829/7163/kaplus.jpg

eline sağlık

Geri