Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağalarımı sahiplendirmek istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

essra

Yeni Üye
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Öncelikle tüm dostlarıma merhaba demek istiyorum, çok sevdiğim 2 kaplumbağama yoğun iş hayatım ve eve sürekli gelemeyişim yüzünden ilgi gösteremiyorum. Yaklaşık 2 yıldır birlikteyiz bozuk para büyüklüğünde satın almıştım şuan avuç içi büyüklüğündeler. Islak ve kuru alanı bulunan bir cam akvaryumda baktım. Su ısıtıcıları mevcut. Bakamadığım için bir gölete bırakmak istemiyorum. Onlara ilgi gösterebilecek benim gibi sevicek bir aile arıyorum. İstanbulda anadolu yakasında yaşıyorum.[/font]

[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]İlk aldığımdaki küçük hallerini ve şuanki boyutlarını paylaştım. Hepinize mutlu sağlıklı günler dilerim. :)[/font]

Ekli dosyalar

• 6754ED98-39EF-40AD-8185-68B2A191A430.JPG
    6754ED98-39EF-40AD-8185-68B2A191A430.JPG
    192.1 KB · Görüntüleme: 43
Cvp: Kaplumbağalarımı sahiplendirmek istiyorum

esra hanım sokağa çıkma yasağı bittikten sonra görüşelim isterseniz ben alabilirim

Yavruları almadan evvel mi yazdın bu yazıyı bilmiyorum ama. Kaplumbağalar mutlaka emsal boyda olmalı. Bu hayvanlar yeni aldıklarından büyük. Bir araya gelirseler onları öldürürler.

cem' Alıntı:
Yavruları almadan evvel mi yazdın bu yazıyı bilmiyorum ama. Kaplumbağalar mutlaka emsal boyda olmalı. Bu hayvanlar yeni aldıklarından büyük. Bir araya gelirseler onları öldürürler.

Ben bunu bilmiyordum uyarman iyi oldu ama doktor bir arkadaş vardı oda arıyordu belki o sahiplenir.

Yeriniz neresi ben ümraniyedeyim gelip almak istiyorum müsait olursanız

essra' Alıntı:
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Öncelikle tüm dostlarıma merhaba demek istiyorum, çok sevdiğim 2 kaplumbağama yoğun iş hayatım ve eve sürekli gelemeyişim yüzünden ilgi gösteremiyorum. Yaklaşık 2 yıldır birlikteyiz bozuk para büyüklüğünde satın almıştım şuan avuç içi büyüklüğündeler. Islak ve kuru alanı bulunan bir cam akvaryumda baktım. Su ısıtıcıları mevcut. Bakamadığım için bir gölete bırakmak istemiyorum. Onlara ilgi gösterebilecek benim gibi sevicek bir aile arıyorum. İstanbulda anadolu yakasında yaşıyorum.[/font]

[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]İlk aldığımdaki küçük hallerini ve şuanki boyutlarını paylaştım. Hepinize mutlu sağlıklı günler dilerim. :)[/font]

<p>Yeriniz neresi müsait olursanız gelip almak istiyorum. Ümraniyedeyim</p>

<p>Merhabalar, kaplumbağalarımı sahiplendirdim teşekkür ederim ilginiz için.</p>

<p>Önemli değil ben teşekkür ederim</p>

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri