Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kaplumbağam Afacan Ve Evi

TR[C*]

Bronz 3 Üye
Selam Arkadaşlar;Normalde ben başka foruma kayıtlıydım isim vermiyeyim emre adlı arkadaşım beni bu siteye yönlendirdi bende geldim.Forumunuza kayıt oldum ve sevdim,inşallah sizilerle iyi anlaşırız,ismim Mustafa buradan merhaba,(bugün benim doğum günüm)...

Benimde sizler gibi kaplumbağam var ismide Afacan ve onu çok seviyorum o bir yavru:
(Arkadaşlar bir türlü resim eklenmiyor sayfa donuyor sonra açılmıyor resim konusunda sorunumuz var)
Şöyle yapalım;tüm resimlerimi rarladım ve hotfileden paylaşıyorum dosya virüssüzdür rahat olun inanmıyorsanız taratabilirsiniz:
http://hotfile.com/dl/149325137/2362681/Afacan_resim_galerisi.rar.html

RESİMLER 4 YORUM AŞAĞIDADIR(LÜTFEN BAKINIZ)

Saygılar...

Hoşgeldiniz , doğum günümüz kutlu olsun .forumumuzun sss bölümünden nasıl fotoğraf yükleneceğini bulabilirsiniz :)

Cvp: Kaplumbağam Afacan Ve Evi

Ben yönlendirdim mustafa seni buraya ^^ aramıza hoşgeldin

Emre,Genç kaplumbağa yorumlarınız için teşekkürler...:smile:

Hiçmi yorun atan yok resimler rarda virüssüzdür,yemin ederim inanmıyorsanız taratabilirsiniz?:59:

mailto:/Forum/dosyalar/120321/9_2_2012_13_15_10_1.jpg
mailto:/Forum/dosyalar/120321/9_2_2012_13_15_10_2.jpg
mailto:/Forum/dosyalar/120321/9_2_2012_13_15_10_3.jpg
mailto:/Forum/dosyalar/120321/16_2_2012_23_18_57_1.jpg
mailto:/Forum/dosyalar/120321/16_2_2012_23_18_57_2.jpg
mailto:/Forum/dosyalar/120321/16_2_2012_23_18_57_3.jpg
mailto:/Forum/dosyalar/120321/4_3_2012_13_56_8_1.jpg
Al hadi bunları ekledim senin için senin akvaryumun ^^ şimdi yorum yapabilirler

Selamlar.Birşey merak ediyorum ısıtıcı akvaryumun iiçindeyken bi kontrol kalemiyle test edebilir misiniz yanıyor mu kalem diye?

Çok teşekkür Ederim Emre kardeşim artık resimlerimi sen eklersin ben eklemeyi bilmiyorum:133:

:$:haha:
Kardeşim ne demek istediğini anladım elektrik kaçağı yok,Allah korusun ısıtıcı yanda yatırabilir birşeycik olmaz 1 aydan beri kullanıyorum ayrıca denedim ışık yanmıyor...

Mustafa Bey kaplumbağanız harika :) Benim bir tavsiyem olacak, akvaryumunuz bayağı geniş. Su seviyesini yükseltseniz çok daha güzel olacak

Mustafa kardeş lafını kullanma bende :D hoşlanmıyorum o laftan one öyle dede gibi :p
rica ederim ya eklemek kolay bak nap biliyormusun
tamam mı << böyle yapıcaksın ^^

Teşekkür ederim Belkiz,evet yarın mermer alıp kuru alanı yükselteceğim bu sayede su seviyesinide arttırabilirim.
Emre teşekkür ederim abicim(kardeş yoksa abicim var(büyüksün diye abicim diyorum haa yanlış anlama:ashamed0006:) :oops:

Geri