Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

KAPLUMBAĞAMI SAHİPLENECEK BİRİSİNİ ARIYORUM

kesmez

Yeni Üye
Merhabalar.Denizde çalışmam nedeni ile kaplumbağamı sahiplenecek ona gerekli özeni gösterecek birisini arıyorum.Kendisi 8 yaşında 14 cm boyunda 11 cm eninde.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bulunduğunuz ve teslim edebileceğiniz şehirleri yazmanız iyi olacaktır.

Cvp: KAPLUMBAĞAMI SAHİPLENECEK BİRİSİNİ ARIYORUM

ben sahiplenmek istiyorum

İzmir'de yaşıyorum.

Konu burada kaynar Sahiplendirme kismina tasinmasini rica ederiz

kesmez' Alıntı:
Merhabalar.Denizde çalışmam nedeni ile kaplumbağamı sahiplenecek ona gerekli özeni gösterecek birisini arıyorum.Kendisi 8 yaşında 14 cm boyunda 11 cm eninde.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba,

Ben de izmirde yaşıyorum ve kaplumbaganızı sahiplenmek istiyorum. 05498420074 numarasından haberleşelim mi?

sahiplendirme yapıldıysa konu kapatılsın.

Merhaba su kaplumbağam yakın zamanda öldü yeniden kaplumbağa istiyorum fakat satın almak istemiyorum sahiplendirmek isterseniz istanbulda ikamet ediyorum. Çok iyi şekilde bakacağıma emin olabilirsiniz. Mail adresim
[email protected]
İletişim kurabilirsiniz.

Geri