Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

karga köpek arkadaşlığı

cem

Süper Moderatör
Yönetici
enteresan bir videoya denk geldim. iyi seyirler.
http://www.youtube.com/embed/qoaEBb4IN4Q?showinfo=0&iv_load_policy=3&modestbran ding=1&nologo=1&vq=large&autoplay=0&ps=docs

Cvp: karga köpek arkadaşlığı

İlginçmiş. Böyle karga mı olur. Bizim kargalardan olsa köpekten kaçmasa gözünü oyar.

bizim bahçede yere ceviz düştüğü sırada orada kedi varsa pike yapıp kaçırıyor. ben ceviz topladığımda soy sop bırakmıyor söve söve bir hal oluyor. 2-3 sene evvel çatıdaki kiremitleri kontrol ediyordum. ben iki elle kiremiti yerinden zor çıkarıyorum. bunlar nasıl beceriyorsa altına cevizi sokuyorlar. bu sene bakmadım ne halde çatı.

Sen onu bırak harita hafızaları inanılmaz. O kadar kiremitin arasına cevizi bırakıyor, dön dolaş günler sonra gelip aynı yerden alıyor.

evet bir de alması var. hadi soktu oraya nasıl alıyor. o hiç aklıma gelmedi.

Ne güzel.Farklı türden hayvanlar bile arkadaşlık kuruyor.Biz insanlar aynı gruptan olsak bile böyle arkadaşlık edemeyiz.

Geri