Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Kedilerim

Cvp: Kedilerim

gözleri mavi olan kedinin gözleri çok etkileyici :) maşallah uzun ömürler dilerim..

Mavi gözleri gerçekten çok güzelmiş. Nazar değmesin.

Ama simdi bu bana yapilir mi ya ? kedilere hem zaafim hem alerjim var napayim ben simdi :( olmaz ki boyle yerim ben bunlari :) tam minciklamaliklar gozleri cok guzel nazar degmeain masallah

sarı kafa çok mazlum. maşallah güzel kediler mavinin gözleri konusunda arkadaşlara katılıyorum. bunlara hamam sefası lazım o zaman tüyleri daha güzel olur. yıkarken bebe şampuanı kullanacaksın. tabi evde bakıyorsan. benim kedileri yıkarken bütün banyoyu turlarlardı. o zamanki evimizde kurna vardı ön patileri kurnaya dayardım. dik vaziyette kolay yıkanıyorlardı. suratlarını en sona bırakıyordum yıkarken boğulma hissine kapılıyorlardı.

Cvp: RE: Kedilerim

Kapluştron' Alıntı:

Mavi gözlü olan erkektir ismi boncuk,kahverengi olanda erkektir ismi Pamuk,gözünün rengini tam olarak anlayamamış olduğum ama gözünün rengini ela olarak nitelendirdiğim diğer kedimin ismide Minnoş resimlerde çıkmayan mavi gözlü bir kedim daha var oda kız onun ismide Prenses.

cem' Alıntı:
sarı kafa çok mazlum. maşallah güzel kediler mavinin gözleri konusunda arkadaşlara katılıyorum. bunlara hamam sefası lazım o zaman tüyleri daha güzel olur. yıkarken bebe şampuanı kullanacaksın. tabi evde bakıyorsan. benim kedileri yıkarken bütün banyoyu turlarlardı. o zamanki evimizde kurna vardı ön patileri kurnaya dayardım. dik vaziyette kolay yıkanıyorlardı. suratlarını en sona bırakıyordum yıkarken boğulma hissine kapılıyorlardı.

Önerin için çok teşekkür ederim Cem ağabi zaten bu resimler kedilerin yıkanmamış halleri,yıkanınca daha sevimli oluyorlar doğrusu.Benimkiler sudan çok korkuyorlar yazın evin bahçesine salıyorum kömürlüğün içine girip o bembeyaz tüylerini kapkara yapıyorlar:haha:

Hepiniz sağolun arkadaşlar...:)

Ipek abla gibi benimde alerjim var kedilere :( ama kedileriniz cok tatli masallah :)

bu kedilerin huyudur nerede kuytu, karanlık yer varsa oraya girip oranın tozunu almayı severler.:smile:

ya kendi üstüne alınma kedilerin şirin gerçekten ama ben kedilerden korkarım özellikle renkli gözlülerden

Geri