Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

KIRMIZI YANAKLI SU KAPLUMBAĞASI ANKARA SAHİPLENDİRME ACİL

BLUE

Yeni Üye
Alan kişinin bakımını sağlayamaması nedeniyle küçük bir plastik kutunun içinde yaşayan kırmızı yanaklı su kaplumbağasını 1.5 yıl önce sahiplendim ve akvaryumda bakmaya başladım. Ancak çok fazla şehir dışı seyahati olması nedeniyle bakımında zorlanıyorum. Ankara ilinde sahiplenmek isteyen ve bakımı gerçekten bilen ve özenle yapabilecek olan kişiye snoopy mizi vermek istiyorum. Dönüşlerinizi bekliyorum. Tüm ekipmanlarıyla ücretsiz olarak verilecektir.

Ekli dosyalar

• _ Image 2023-10-27 at 18.20.23 (1).jpeg
    _ Image 2023-10-27 at 18.20.23 (1).jpeg
    333.4 KB · Görüntüleme: 23
  • _ Image 2023-10-27 at 18.20.23 (2).jpeg
    _ Image 2023-10-27 at 18.20.23 (2).jpeg
    310.1 KB · Görüntüleme: 23
  • _ Image 2023-10-27 at 18.20.23.jpeg
    _ Image 2023-10-27 at 18.20.23.jpeg
    221 KB · Görüntüleme: 23
Alan kişinin bakımını sağlayamaması nedeniyle küçük bir plastik kutunun içinde yaşayan kırmızı yanaklı su kaplumbağasını 1.5 yıl önce sahiplendim ve akvaryumda bakmaya başladım. Ancak çok fazla şehir dışı seyahati olması nedeniyle bakımında zorlanıyorum. Ankara ilinde sahiplenmek isteyen ve bakımı gerçekten bilen ve özenle yapabilecek olan kişiye snoopy mizi vermek istiyorum. Dönüşlerinizi bekliyorum. Tüm ekipmanlarıyla ücretsiz olarak verilecektir.
Gerçekten çok iyi bakımını sağlayabilecek teçhizatı iyi olan biri yok mudur

Gerçekten çok iyi bakımını sağlayabilecek teçhizatı iyi olan biri yok mudur
cok tatli insallah bizim olur

Geri