Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

kurutulmuş yem tavsiyesi

oguzhancet

Yeni Üye
meraba arkadaşlar kaplumbağama mailto:/?urun-15787-Gemma-Turtles-Sticks-Kaplumbaga-Yemi-1-Litre-350-gr.html isimli yemden veriyorum şimdi de yanına ekstra takviye istiyorum kurutulmuş yemler dikkatimi çekti
acaba
mailto:/urun_detay.aspx?kat=153&urn=12744
ya da mailto:/urun_detay.aspx?kat=153&urn=12743 bu ürünü satın almalı mıyım ? sizin canlı yem hakkında önerilieriniz nelerdir ? kaplumbağamın bütün ihtiyaçlarını karşılayacak ve büyümesini hızlandıracak bir yem arıyroum

Cvp: kurutulmuş yem tavsiyesi

büyümesini sağlamak için Sera Raffy I kurutulmuş karides tavsiye ederim.yüksek proteinli bir yemdir.Yavrular için ideal bir ek yem.

Sera nın yemleri aşırı güvenilir. Sera yı tercih etmenizi öneririm. Hangisini alacağınız size kalmış Ben royal öneririm. İçinde kurutulmuş balık parçaları olabiliyor.

kurutulmuş su karidesi, gammarus, un kurdu, çekirge: bunlar en sevdikleri ek yemler.. marka olarak bir şey söyleyemiyorum ama malzemeler bunlar yani.. su piresi çok önermiyorum

İlk markayı ben bilmiyorum. Bu sebeple yorum yapamam. Tropikalin kurtları iyidir ama su piresine gerek yok bence.
JBL, Sera ve Tropicalbiyi yemler. Daha fazla çeşit de bulabilirsiniz

büyümesi içib bence en iyi yem tetra reptomin

Reptomin çok iyi, ama imkan varsa çeşitlilik çok daha iyi olur.

Ben tetra dan şaşmam ya tetranın yemi seranın ilacı güzel, Bende tetra reptomin , karides bide gammarus veriyorum , arasırada kelebek filan bulursam, ayda 1 kerede kıyma veriyorum.

Standart beslenme olarak çok güzel. Ben ilave olarak Sera mineral, Sera carnivor, JBL Agil ve JBL rugil yemlerini de öneririm. Özellikle mineral iyi bir ek yemdir.

Geri