Su kaplumbağası ne kadar büyür, yavru su kaplumbağası ne yer, kaplumbağa kaç yıl yaşar gibi merak ettiklerinizin yanı sıra hastalıkları, beslenmesi ve bakımı hakkında bir çok bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kırmızı yanaklı su kaplumbağası hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve hızlıca cevap alabilirsiniz.

Üye Ol!

Mata mata turlte

hendrixster

Altın 5 Üye
Çok güzel değiller mi? Paylaşmak istedim.)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cmW1qf5Lu7A[/video]

Cvp: Mata mata turlte

hepsi birbirinden güzel.mata mata yılan kafalıların yanında kral gibi gözüküo.(yani güçlü daha fantastik) hep fantastik görünümlü canlılara ilgi duymuşumdur.genelde okuldaki bilgisayarlarda arkadaşlarım sahibinden.comdan araba bakarken ben sürüngenim.comdan sürüngen bakıyorum.neyse konunun dışına çıkdım maddi imkanlarım olsa hemen mata mata beslemeye çalışırım ama öğrenciyim işte :D agresif ve fantastik görünüşlü hayvanlar çok güzel oluyor genelde.

görünüşü heybetli ama suratını görünce bir hadi ordan diyorsun. koca hayvanda ağız burun ufacık.

Cem , yayınlamak istemedim ama , beslenmelerini bir görmen lazım .O inan bana ağız ufacık değil:)))))

Mata değilde yanındaki yılan boyunluları beğenmiyorum ben. Boynunu içeri çekerek değil kabuğun altına kıvırarak saklıyor. Bunu yapabilmesi içinde boynun başladığı yer bir ayağa daha yakın. Önden bakınca anti simetrik görüntüsü garip duruyor.

ben bunu gördüm forum istanbul akvaryuma giderseniz görebiliriniz baya fotoğrafını çekip yakından inceleyip okumuştum..çok değişik ve çok ilginç bi kaplumbağa :)

Geri